Wkurwy oznaczone tagiem: ‘gadu-gadu’
GG… (a echo odpowiada …mać ..mać…mać…)
4 września, 2009, Autor: MalaMiMyślę, że wyrażę zdanie ogółu jeśli powiem, że nowe gadu gadu jest tak wkurwiające, że się bardziej kurwa nie da. w całości i w każdym popizdanym szczególe. Popierdolone aktualizacje, które zawieszają system, reklamy, ktore po prostu kurwa muszą powisieć 2 minuty zanim program pozwoli się zalogować, bo przeciez mnie to kurwa bardzo interesuje, ze jest jakiś kurwa nowy film w kinie (oglądam kurwa polsat, to wiem co w kinach, sklepach i w McSraczu, bo te jebane reklamy są częsciej niż programy i filmy, kurwa jego mać) albo ze mogę sobie emotikurwakonki zainstalowac, zeby lepiej swoj filing wyrazic (a mają emotikonke <kurwajegomac> ? albo <spierdalajkurwabogryze>?)
Tylko ze problem w tym, ze bardzo mnie to nie obchodzi kurwa i chce miec po prostu działający program, bo jak to juz zostało ustalone, od 8-16 od poniedziałku do jebanego piątku bitym longiem czas zapierdala w zwolnionym jakiś pierdylion razy tempie i cos kurwa trzeba robic, zeby wygladac na zajątego, tak? facebook, nk i megawkurw calej roboty nie zrobi, tak?
i tak oto każdego dnia powiększa się lista ludzi i instytucji, które dośc znacząco wpływają na poziom wkurwu, a to dopiero dziewiąta…
miłego kurwa dnia, zeby nie było
Tagi: gadu-gaduNowe Gadu-Gadu
30 kwietnia, 2009, Autor: ZiutekWkurwia mnie to nowe gadu-gadu. Stare było lepsze. Teraz nie tylko, że wolniej się uruchamia, wolniej loguje do serwera, wolniej otwiera okienko rozmowy, to jeszcze całą masę niepotrzebnych rzeczy dodali. Po grzyba mi na przykład lista ignorowanych kontaktów umieszczona na głównym panelu programu? Jeśli już to niech sobie będzie zaszyta gdzieś głęboko, żeby drugi raz mnie te pojebańce, których już raz zablokowałem, nie wkurwiały. A tak to co chwile gdzieś mi się to otworzy i znów muszę to kliknąć, żeby się zamknęło, przy okazji widząc jeszcze co sobie te pojebańce w opisach umieściły.
Okienko wyszukiwania kontaktów też mnie wkurwia. Stare było dużo lepsze. I po co mi na dole jakiś „Stan konta”, ja nie dzwonię przez to gadu-sradu, jak to kurwa wyłączyć?
I jeszcze zarządzanie grupami kontaktów jest idiotyczne. Ja chcę mieć akurat tylko jedną grupę, a właściwie nie mieć żadnej grupy, bo mam wszystkich w jednym worze, ale nie mogę, muszą mi się te jebane grupy wciskać. I tak mam wszystkie kontakty w grupie „Pozostałe”!. I nijak nie mogę zmienić nazwy tej grupy ani jej usunąć. Tak samo jak nie mogę zlikwidować wyświetlania Ignorowanych.
Wkurwia mnie to! Wracam na stare gadu-gadu!
Tagi: gadu-gadu


(oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,25 na 10)