GG… (a echo odpowiada …mać ..mać…mać…)

4 września, 2009, Autor:

Myślę, że wyrażę zdanie ogółu jeśli powiem, że nowe gadu gadu jest tak wkurwiające, że się bardziej kurwa nie da. w całości i w każdym popizdanym szczególe. Popierdolone aktualizacje, które zawieszają system, reklamy, ktore po prostu kurwa muszą powisieć 2 minuty zanim program pozwoli się zalogować, bo przeciez mnie to kurwa bardzo interesuje, ze jest jakiś kurwa nowy film w kinie (oglądam kurwa polsat, to wiem co w kinach, sklepach i w McSraczu, bo te jebane reklamy są częsciej niż programy i filmy, kurwa jego mać) albo ze mogę sobie emotikurwakonki zainstalowac, zeby lepiej swoj filing wyrazic (a mają emotikonke <kurwajegomac> ? albo <spierdalajkurwabogryze>?)

Tylko ze problem w tym, ze bardzo mnie to nie obchodzi kurwa i chce miec po prostu działający program, bo jak to juz zostało ustalone, od 8-16 od poniedziałku do jebanego piątku bitym longiem czas zapierdala w zwolnionym jakiś pierdylion razy tempie i cos kurwa trzeba robic, zeby wygladac na zajątego, tak? facebook, nk i megawkurw calej roboty nie zrobi, tak?

i tak oto każdego dnia powiększa się lista ludzi i instytucji, które dośc znacząco wpływają na poziom wkurwu, a to dopiero dziewiąta…

miłego kurwa dnia, zeby nie było

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,25 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Komputery

komentarze 3 do “GG… (a echo odpowiada …mać ..mać…mać…)”

 1.  Szatan pisze:
  4 września, 2009 o godzinie 11:54

  Do roboty,kurwa,a nie se instalować gg.Czy to niezbedny komunikator?no wlasnie!zainstalowac sobie pierwsza wersje i nie narzekac!kurwa!jak sie nie podoba gg to kurwa na czat se idz.

 2.  zoperto pisze:
  4 września, 2009 o godzinie 17:07

  jak zainstalowałem te nowe, to pierwszą rzeczą która była po wpisaniu loginu i hasła było wyjebanie tego syfu i powrót do starszej wersji…

 3.  Jebaka pisze:
  17 listopada, 2010 o godzinie 12:12

  Perdolone gg to nie program tylko gowno… ten kto to intaluje jest niezle jebniety…

Napisz komentarz