Nowe Gadu-Gadu

30 kwietnia, 2009, Autor:

Wkurwia mnie to nowe gadu-gadu. Stare było lepsze. Teraz nie tylko, że wolniej się uruchamia, wolniej loguje do serwera, wolniej otwiera okienko rozmowy, to jeszcze całą masę niepotrzebnych rzeczy dodali. Po grzyba mi na przykład lista ignorowanych kontaktów umieszczona na głównym panelu programu? Jeśli już to niech sobie będzie zaszyta gdzieś głęboko, żeby drugi raz mnie te pojebańce, których już raz zablokowałem, nie wkurwiały. A tak to co chwile gdzieś mi się to otworzy i znów muszę to kliknąć, żeby się zamknęło, przy okazji widząc jeszcze co sobie te pojebańce w opisach umieściły.

Okienko wyszukiwania kontaktów też mnie wkurwia. Stare było dużo lepsze. I po co mi na dole jakiś „Stan konta”, ja nie dzwonię przez to gadu-sradu, jak to kurwa wyłączyć?

I jeszcze zarządzanie grupami kontaktów jest idiotyczne. Ja chcę mieć akurat tylko jedną grupę, a właściwie nie mieć żadnej grupy, bo mam wszystkich w jednym worze, ale nie mogę, muszą mi się te jebane grupy wciskać. I tak mam wszystkie kontakty w grupie „Pozostałe”!. I nijak nie mogę zmienić nazwy tej grupy ani jej usunąć. Tak samo jak nie mogę zlikwidować wyświetlania Ignorowanych.

Wkurwia mnie to! Wracam na stare gadu-gadu!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Komputery

1 komentarz do “Nowe Gadu-Gadu”

  1.  Inssa pisze:
    6 stycznia, 2010 o godzinie 11:21

    E mnie teę wkurwiało to sobie zainstalowałam aqq i jest o niebo lepiej a aqq ma 3 bardzo fajne funkcje które sa diabelnie przydatne :)a nowe gg jest naprawde do kitu – ale trzeba je zainstalowac bo stare nie obsługuje nrów powyżej 17 mln, też se kurwa wymyślili…

Napisz komentarz