Przyjmijta bo mie strzeli coś czego nie chcecie

17 lutego, 2013, Autor:  

Dziś dołączył do nas Kubenclaw. Brawo, kurwa!
Pozdro
admin

Treść wiadomości:
No jebne zara aby! Przedwczoraj, chlapa jak chuj, idę se na sesje. Oczywiście pierdzielony ”autobus” przypierdala na ten jebany ”luksusowy przystanek” z jebanym 20 minutowym spóźnieniem. Nareszcie – Panie Boże dzięki Ci, że kazałeś ruszyć dupę temu cholernemu kierowcy. Oczywiście scenka tradycyjna: Babcie w beretach z anteną do czołgu od razu po wkurwiającym piśnięciu drzwi automatycznych z autobusu wyskakują z żółto-czerwonych siedzeń niczym kiedyś Adaś Małysz. A co tam, pierdolić to że 1/2 owych Pań przychodząc na przystanek udawały ciężko chore anorektyczki czy inne cholery. Szczęście, że kierowca uprzejmy, albo i nie no bo co ma zrobić człowiek jak mu taki idiota wali w zamknięte drzwi autobusu. Wpuścił, zatrzymuję się obok kierowcy, bo gdzie indziej mam stanąć skoro pełno babciów. Oczywiście tradycyjny opierdol, że niewychowany, że blokuje kurwa miejsce i tak się skończyło – wysiadam na następnym przystanku i na piechotę z 15 minutowym spóźnieniem kurwa dochodzę na sesje. Koniec historyji.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Ksiądz ostatnio ogłaszał z ambony, że jest taka fajna stronka

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Może, ale nie gwarantuję no bo po chuj?

Nie kłamiesz?
Też lubię szczeniaczki

Jaki chciał(a)byś mieć login?
Kubenclaw

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
Bo co chce się rejestrnąć na jakiejś pojebanej stronie to oczywiście jakiś kretyn sobie rezerwuje ”admina”

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
Jak mi sie zachce, albo jak sie wkurwie, do wyboru do koloru

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
A znasz Rudego?

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
Nie kurwa, po chuj skoro i tak tam konta nie mam?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 7,44 na 10)
Loading...

Router

15 lutego, 2013, Autor:  

Po prostu kurwa nie mogę. Jak można być takim cepem? Kurwa, jak miałem słabego neta to zmieniałem w routerze ustawienia przepustowości, żeby mimo szaleńczej ilości ściąganych plików na drugim kompie, mieć jakiś dostęp do neta i nie czekać 20 minut, aż mi się załaduje megawkurw. Teraz kurwa się zmienił się dostawca neta a szybkość została zwiększona czterokrotnie, a ja zapomniałem pozmieniać ustawienia. I nagle podnosi się rumor, że kurwa internet muli i nie ma takiej szybkości co miał mieć. I zamiast się zapytać mnie, bo kurwa już naprawiałem to skurwiałe gówno dwa razy jak umarło, to dzwoni, jedzie i kupuje kurwa nowy router. Żebyśmy jeszcze  pływali w gotówce, ale tak nie jest. Po prostu kurwa mi brak słów…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...

’Fejsbukowe’ pizdy

13 lutego, 2013, Autor:  

Kurwaaa no nie mogę już wytrzymać… Co niektórym się kurwa w dupie już przewraca… Jak kurwa można siedzieć cały dzień na facebooku kurwa i dodawać jebane mało sensowne posty i miliardy zdjęć, które w 99,9% niczym się nie różnią? No kurwa mać… Czy oni nie mają co robić?
Nienawidzę Fb, ale mam go ze względu na materiały z wykładów, które mamy przesyłane na forum, które się tam znajduje… Prowadzenie mojego konta polega na zapisywaniu notatek i komunikowaniu się z najbliższymi mi osobami. Nie mam jebanych zdjęć, chujowych wpisów, czy wrzucanych na tablicę linków z bestów, czy innych popierdółek… No kurwa ludzie to jest nudne… Najbardziej wkurwia mnie to, że ktoś kurwa wrzuca moje zdjęcie z każdego wyjścia do baru, czy chuj wie gdzie jeszcze… Przeżywają kurwa każdą chwilę i muszą to uwiecznić na zdjęciach, bo było przecież tak zajebiście, a przecież najlepsze zdjęcia są tych, co w ogóle nie chcą, aby im ktoś kurwa fleszem po oczach pizgał, a trzeba wrzucić to na Fb i dzielić się z publicznością ( której nie znamy, a przynajmniej na oczy nie widzieliśmy) przygodami tego wieczoru, bo inaczej 'nie żyjesz’. Nie rozumiem jak można się dzielić prywatnymi sprawami z ludźmi, z którymi nie chcemy mieć kontaktu, a jednak mają Fb i mają wgląd na nasze konto kiedy tylko chcą…Trochę prywatności ludzie kurwa no…
Kończę jebaną szkołę tak kończę kurwa z 'fejsbukiem’.
Amen kurwa!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 17 raz(y), średnia ocen: 9,29 na 10)
Loading...

Przeinaczenie czy suczenie?

11 lutego, 2013, Autor:  

Suki są sukami!Wewnątrz każdej suki płynie suszyj sok,który powoduje przedwczesne porody,lub poronienia suczych synów.Sucze są suty,sucze są suchodoły po zębach i sucza jest Suczawa(takie miasto w Rumunii),suki,kurwa suki!!!!Sucza jest nawet sama suka,sssssa tylko jak to ssssuka,takie sssucze życie .już myślałeeeem że koniec atu suk wylazł,suczyj syn i siuczy i suszy i suczy!SUK normalnyj!Suczyj suk!A propo atrapy tropu pręta,to po rumuńsku sok to suk i chuj!I kurwa i suk i chuji kurwaWWWA,rrrr iiiiiiiiijjjj,hardddddd!Suki same wokół stwierdził Wokólski!Lala,ale z Ciebie lala!!!!Ty suko …sorry winetsouk,sok i sok ale po co i o co chodzi?Wracam na ścieżkę suk….:-)))))!!!!!Sssobie srobię ssanie!Uhuhehe!Pozdro!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 19 raz(y), średnia ocen: 6,00 na 10)
Loading...