Reply To: Wesołe cytaciki
Komentarze są wyłączone.
Reply To: Wesołe cytaciki
Home › Forums › Pasje i zainteresowania › Wesołe cytaciki › Reply To: Wesołe cytaciki
Czuje się niezwykle ukontentowany dedykacja jaką mnie uraczyłeś. Czułbym się jeszcze bardziej spełniony, gdybyś to podał tytuły dzieł, z których przetoczyłeś powyższe fragmenty. Często wczytuje się w romantyczne dzieła, nie zaprzeczę, tak np. wczoraj przeczytałem tak kurewskiego gniota, że już nie pamiętam chyba gorszego. „Emigrantka z wyboru” – gdyby nie problemy z internetem, nie ruszył bym tego kijem – szczerze nie polecam. Dobra, chuj z tym. Kiedy to pierwszy raz pocałowałem dziewczynę po „tamtej historii” nie czułem żadnej euforii, żadnych endorfin czy uniesienia. Nie poczułem nic, co powszechnie zwane jest miłością czy zakochaniem. Szczerze mnie to zaniepokoiło i tylko utwierdziło w przekonaniu, że ja już nie potrafię się w nikim innym zakochać. Ale cytat piękny dlatego tez zależy mi na tytule książki, a nuż znajdę w ograniczonej nieco polskiej bibliotece.
Fajna inicjatywa Faquś!











(jeszcze nie oceniane)Komentarze są wyłączone.
Letalne Prącie: Niestety nikt nie pomylił mojej paczuszki z 2,5m karniszami
Letalne Prącie: Na osiedlowej grupce sie ludzie wymieniają paczkami z DPD :DDD co tu się ogjaniepawla
Nuka: Letalne - zapewniam, że w tym temacie nikt nie zrozumie Cię lepiej, niż ja. ;D
Letalne Prącie: Jezu, ja wlasnie doswiadczam DPD. dostalem powiadomienie, ze dostarczono paczkę, ale oczywiście nikt nie pukał ani nie dzwonił:D
Nuka: Dmuchawa wrócił. Nie sam. Z 5-osobową ekipą.
Letalne Prącie: Tak, przepraszam, nie opłaciłem stronki na czas
Nuka: Ostatnio chciałam przez kilka dni wyjebać taki soczyście wkurwiony wpis na wszystko. Wchodzę na MW, a nawet MW nie działał. Wkurw minął. MW wrócił.
Letalne Prącie: Wszystko drożeje szybciej niż jestem się w stanie przyzwyczaić...
Nuka: A ja myślę, że np. słowa: "Do DPD z tą firmą" nabierają całkiem nowego znaczenia. Chyba inspiracja na nazwę stała się też ich misją.
kot: W moim przypadku akurat wszystkie inne były do dupy a tylko DHL dawał radę i nie uszkadzał mi dużych paczek.
Letalne Prącie: Trzyliterowych jest większość:D GLS, DPD, DHL. Ale z dośeiadczenia najgorszy DHL, nie doatarczają paczek i oznaczają jako dostarczone i nie ma opcji zeby sie do nich dodzwonic. Zgadlem?:D
Nuka: I jak na ironię przystało, nawet ich pierdolony formularz reklamacji i skarg - NIE DZIAŁA !!! Nosz kurwaaaa !!!