Wesołe cytaciki

Home Forums Pasje i zainteresowania Wesołe cytaciki

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #5307
  Faquś
  Moderator

  Wbrew nazwie i powszechnemu mniemaniu, nie ma ten temat na celu wstawiania cytatów użytkowników MW. Robię go z myślą o fajnych cytacikach z różnych źródeł pisanych.
  Dzisiaj w nocy(tzn. z 1/2) zacząłem i skończyłem wesołą książkę i mam dwa cytaty dla was wkurwieni!

  ,,To jakieś plemię półludzi, odchowanych w dolnej warstwie społeczeństwa, żyjących pod chodnikiem mutantów, wychodzących co noc na krwawy żer.”

  ,,I wtedy najpierw dotarło do mnie, że to nie jest tak, że ona i ja; że jej nie ma; i że nie ma mnie, że to jest jedno Święte Światło, że zamieniamy się w plamę boskiej leguminy, że to jest właśnie banalne to, co próbowała wyskrobać nieskończona armia literatów-onanistów, a potem nagle, jakbym połknął szklankę spirytusu, zobaczyłem, że to przecież tylko i wyłącznie mój film; że to moja recepcja; że ona po prostu po raz pierwszy się do kogoś przytula, i pewnie przytuli się jeszcze nie raz. I wtedy poczułem się kurewsko źle.”

  Rozumiem, jak ktoś nie złapię myśli tego tematu, ale po prostu poczułem potrzebę podzielenia się tym z wami :D. Aha, ten drugi cytat dedykuję dla Szturmierza.

  #5308
  Szturmierz92
  Participant

  Czuje się niezwykle ukontentowany dedykacja jaką mnie uraczyłeś. Czułbym się jeszcze bardziej spełniony, gdybyś to podał tytuły dzieł, z których przetoczyłeś powyższe fragmenty. Często wczytuje się w romantyczne dzieła, nie zaprzeczę, tak np. wczoraj przeczytałem tak kurewskiego gniota, że już nie pamiętam chyba gorszego. „Emigrantka z wyboru” – gdyby nie problemy z internetem, nie ruszył bym tego kijem – szczerze nie polecam. Dobra, chuj z tym. Kiedy to pierwszy raz pocałowałem dziewczynę po „tamtej historii” nie czułem żadnej euforii, żadnych endorfin czy uniesienia. Nie poczułem nic, co powszechnie zwane jest miłością czy zakochaniem. Szczerze mnie to zaniepokoiło i tylko utwierdziło w przekonaniu, że ja już nie potrafię się w nikim innym zakochać. Ale cytat piękny dlatego tez zależy mi na tytule książki, a nuż znajdę w ograniczonej nieco polskiej bibliotece.
  Fajna inicjatywa Faquś!

  #5311
  Faquś
  Moderator

  Pewno, że fajna. Jak chcesz tytuł to się odezwij na priv.

  A reszta niech bez krępacji wrzuca swoje cytaciki z literatury o rzeczywistości, coby tu była weselsza atmosfera.

  #5321
  Letalne Prącie
  Keymaster

  Świetny pomysł z cytatami :D Przewertowałem zaplecze pamiętnika, gdzie staram się ocalić od zapomnienia lepsze momenty z przeczytanych rzeczy i mam coś na zmianę atmosfery:
  Dragon Ball, Genialny Żółw ściskając cycki: Ale jestem szczęśliwy. Jak dobrze było się urodzić!

  tym razem słuchowisko:
  „człowiekowi samotnemu jak palec pechowego drwala”

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (jeszcze nie oceniane)
Loading...

Komentarze są wyłączone.