Strona użytkownika: rybusz

O mnie:
A więc tak. Mam już swoje lata. Przynajmniej dwa razy dziennie coś lub uprzejmy ktoś podnosi mi ciśnienie. Co robię wtedy? Rzucam w swojej głowie mięsem zamiast z kimś się tym podzielić. klnę bardzo dużo klnę, ale tylko jak jestem sama, żeby ktoś nie pomyślał, że jestem jakaś nienormalna:D Teraz wszystko się zmieniło :D Znalazłam swoje miejsce na ziemi gdzie mogę wyrzucić z siebie to całe zło..:D Strzeżcie się.

Moich wpisów jest tu aż 6:

  • Nasza ukochana służba zdrowia, Dodano: 11 maj 2011, Kategoria: Różności

    Siemczyk. Teraz trochę krótko, bo nie mam zbyt dużo czasu, ale mam ochotę komuś jebnąć. Powiedzmy sobie szczerze.  Cenię sobie swoją prywatność  i nie lubię jak ktoś ma przyjemność wysłuchiwania moich problemów. Tego posta najprawdopodobniej zrozumieją tylko kobiety, no ale cóż:D Musiałam dziś iść do lekarza po receptę na tabletki anty. sama ta myśl napawa […]

  • Pierdolona sobota ., Dodano: 11 maj 2011, Kategoria: Megawkurw Dobra Rada&Zdrowie

    Cześc i czołem wszystkim wkurwionym.  Wczoraj Szanowny Admin się troszkę opierdalał i dodał mnie zbyt późno, więc dziś napiszę o tej zjebanie chorej sobocie. Sobota jak sobota, piękna pogoda słoneczko. Umówiłam się z kolegą z innego miasta, że do niego pojadę. Sam ten fakt już mnie wkurwił, bo musiałam jechać 80 km. No nic, mówię […]

Nowsze »