Siemczyk. Teraz trochę krótko, bo nie mam zbyt dużo czasu, ale mam ochotę komuś jebnąć. Powiedzmy sobie szczerze. Cenię sobie swoją prywatność i nie lubię jak ktoś ma przyjemność wysłuchiwania moich problemów. Tego posta najprawdopodobniej zrozumieją tylko kobiety, no ale cóż:D Musiałam dziś iść do lekarza po receptę na tabletki anty. sama ta myśl napawa […]
Cześc i czołem wszystkim wkurwionym. Wczoraj Szanowny Admin się troszkę opierdalał i dodał mnie zbyt późno, więc dziś napiszę o tej zjebanie chorej sobocie. Sobota jak sobota, piękna pogoda słoneczko. Umówiłam się z kolegą z innego miasta, że do niego pojadę. Sam ten fakt już mnie wkurwił, bo musiałam jechać 80 km. No nic, mówię […]