Wrrrr, jestem dziś tak na maxa wku….ona, że zaraz chyba oszaleję!! A wszystko przez co?! No przez co? Przez moją pracę!! Tak jej szczerze nienawidzę, tej bandy kłamliwych tłumoków, która się przewija koło mnie – mój dział jeszcze w sumie obleci – ale te wszystkie stwory, które wiecznie trują mój i tak marny tam, żywot […]
Strona użytkownika: poison
- O mnie:
Moich wpisów jest tu aż 1:
- Wrrrr…. moja praca, Dodano: 14 sty 2010, Kategoria: Praca