Upały

26 czerwca, 2019, Autor:

Jak większość osób wie przyjebały w nas upały. Wszędzie w telewizji, na facebooku itp gada się o tym by się nawadniać, udostępnia apele o skrócenie pracy. Do tego jest masa pierdolenia o chowaniu w cieniu, pozostaniu w domu, i zadbaniu o to by zwierzęta nie siedziały na słoneczku.

A co z nami ? Jebanymi szarymi ludźmi, którzy w temperaturę 36 stopni wychodzą i z domu i idą do pracy. Pracy w której nie ma klimatyzacji, są za to ściany i dach odjebane z metalu. Mało tego są piece hartownicze, i masa innego gówna które podnosi temperaturę. Więc ci co narzekają że na dworze jest 35 stopni i trzeba uważać wywołują u mnie śmiech. Gdybym miał siedzieć w takiej temperaturze na dworze nie robiłoby to mi najmniejszego dyskomfortu. Jeszcze bym sobie trening zrobił, żeby się poopalać. W takich warunkach w robocie wesoło przez 8-12 godzin zapierdalamy nosząc szyby.  Ubrani w odzież ochronną. W ciągu kilku minut potrafię przejebać więcej ton niż większość ludzi przez cały rok. Szyby mogą ważyć 5kg, ale na ogół ważą 100-120.

Lubię swoją pracę więc nie narzekam. Ale ludzi którzy jebią jak murzyni za gorsze pieniądze w gorszych warunkach jest masa. A ludzie wolą udostępniać zdjęcie smutnego psa, który siedzi na dupie i nic robić nie musi.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo

komentarze 4 do “Upały”

 1.  Wkurwiarz pisze:
  26 czerwca, 2019 o godzinie 11:04

  Oh tak, totalnie się z tobą zgadzam. W sumie niedawno, kiedy zaczęły się te całe wyższe temperatury, ludzie w mojej szkole zaczęli pierdolić głupoty typu: O jak gorąco, Boże!!! A było tylko 30 stopni, no kurwa! Nie muszą nic robić, na dodatek mają zapas wody (i piwa dla szpanu) i nadal pierdolą „o jak gorąco!!”… W dzisiejszą środę ma niby być 40 stopni przez jakieś afrykańskie powietrze.. Chuj z tym, wolę iść na podwórku pracować zamiast siedzieć na necie i oglądać artykuły typu „Dziecko/pies zostawione w samochodzie!!!!!!!!!!!!!! UDOSTĘPNIAĆ :( :( :( :( :( :(”

  Rozumiem, można powiedzieć, że są wyższe temperatury, ale kurwa że aż tak, to nie rozumiem..

  Ci którzy tak mówią, niech sobie pomyślą, jakie upały są dopiero w Japonii, albo w Indiach…

 2.  Wkurwiarz pisze:
  30 czerwca, 2019 o godzinie 08:10

  Odpalam telewizor i słyszę pierdolenie „Dzisiaj upały i trzeba uważać…” czy coś w tym stylu, no kurwa jak mnie to wkurwia no ja pierdole..

 3.  Letalne Prącie pisze:
  1 lipca, 2019 o godzinie 15:55

  Przyznam, ze dopiero po tym wpisie ogarnalem, ze serio wcale nie jest jakos uber goraco, tylko wszyscy o tym mówią i od razu sie czlowiek tak nastawia:D

 4.  Ogonówka :* pisze:
  28 lipca, 2019 o godzinie 08:31

  Gorąco, upały, a ludzie do maka przychodzą,robią syf i mają w dupach że my teź chcemy mieć wolną niedzilę i święto, ale takie są uroki pracy ze zwierzętami (nie wszyscy ale większość)

Napisz komentarz