Super Tata

3 kwietnia, 2019, Autor:

Wczoraj byłem z moim gówniaczkiem na placu zabaw pod blokiem. Jakaś starsza (5 lat) dziewczynka się już tam bawiła ze swoim ojcem. Ten w stylówie „nie jestem ze wsi”, czyli eleganckie ubranie o pół rozmiaru za male, kwadratowe pantofle do przykrótkich jeansów, wiecie takie idealne do zabaw z dzieckiem w piaskownicy.
Ta dziewczynka sympatyczna, niby sie nie odzywa i zajeta swoim śmiganiem ze zjeżdżalni, ale jakieś podchody do mojego gówniaczka robi. A to podniesie łopatkę, a to przysunie coś jak gówniaczek nie sięga.
I ten jej stary co rusz coś tam bełkocze, że chodź już z tej zjeżdżalni, już dużo razy zjeżdżałaś, a to nie baw się piaskiem, idź na huśtawkę.
No kurwa, wyjść z dzieckiem do piaskownicy i zabraniać mu zabawy piaskiem? Albo mówić czym, czy jak ma się bawić? No ja pierdole, co za śmieć. Po co się rozmnażać, jak się tych dzieci nie lubi, nie umie albo nie chce obsługiwać. Może i ma smutne jak pizda życie, ale trzeba już być upośledzoną spierdoliną, żeby psuć je innym, non stop rugać gówniaka, że się bawi na placu zabaw. Nie wiem, ludzie się wstydzą, że ich dzieci się dobrze bawią? Boją się tego? Zazwyczaj nie rozumiem innych, ale kurwa no ja piehdole, ludzie, wszystko ma swoje granice.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Zwyczaje

komentarze 3 do “Super Tata”

 1.  Nuka pisze:
  4 kwietnia, 2019 o godzinie 10:51

  Dobre. I kiedyś to dziecko zostanie zapytane – „Co pamiętasz z dzieciństwa?” A to, że był piasek, ale nie mogłam w nim grzebać. A to, że były inne dzieci, ale z nimi nie mogłam rozmawiać. A to, że była huśtawka, ale nie mogłam się na niej bujać.
  Niektórych rodziców kusi jednak tylko 500+. Smutne…
  Pozdro!

 2.  Faquś pisze:
  7 kwietnia, 2019 o godzinie 14:35

  Cały czas się zastanawiam czy faktycznie ludzie czują jakiś mityczny ciąg do posiadania kaszojada. Czy to przychodzi z wiekiem?(jakże straszna perspektywa)

 3.  Wkurwiony Stefan pisze:
  7 kwietnia, 2019 o godzinie 17:48

  Nieliczni może i czują, część robi to dla 500+, część (co najstraszniejsze) dla świętego spokoju bo rodzice czy teściowie naciskają że dziadkami chcą zostać. Część z wpadki, a część usidla tak przyszłego męża. Tak czy inaczej hołduję antynatalizmowi.

Napisz komentarz