Koncert Życzeń

24 grudnia, 2018, Autor:

Jak się spotykamy w Wigilię, to się do czegoś przyznam.

U mnie przez ten rok zmieniło się mnóstwo rzeczy. Tej wiosny było ze mną źle, ale bardzo się cieszę, że jednak udało mi się jakoś to przeżyć.

Czas okołoświąteczny jest dla mnie czasem nostalgii. Słucham sobie starych płyt, wspominam gówniarskie zarywanie nocy przed kompem. Jest w moim serduszku też stały, ciepły kącik wspomnień wspólnych wkurwień i zabaw na MegaWkurwie. Z resztą całe MW wygląda nostalgicznie od blisko dziesięciu lat:D

Zezgredziałem, bardziej wkurwiam się na siebie, niż na cokolwiek innego. Zwyczajnie nie chcę nikogo zanudzać swoim pierdoleniem i nie postuję smutów z pogardą dla siebie.
Brak mi czasu na promocję strony, brak mi czasu na kupienie tych kubków, które obiecałem rok temu… ale kiedyś je ściągnę i wyślę!

Życzę Wam wszystkim Milusińskim z kontami i czytelnikom bez kont, żeby Wasze wkurwienie nigdy nie gasło, żebyście czerpali przyjemność z naszych wpisów i żeby prezenty, które sprawicie bliskim się im nie spodobały, żebyście dostali kolejny raz skarpetki z plastiku i ujebali koszule barszczem!

Wkurwionych Świąt!
Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności

1 komentarz do “Koncert Życzeń”

  1.  luke pisze:
    24 grudnia, 2018 o godzinie 17:15

    LP nie pierdol. Jeżeli Ty zezgredziałeś – to co ja mam powiedzieć? Megawkurwionych Świąt – czuj czuj czuwaj!

Napisz komentarz