Sto Lat!

23 kwietnia, 2018, Autor:

Od założenia MegaWkurwa minęło już 9 lat!

Z tej okazji życzę Milusińskim oraz niezarejestrowanym czytelnikom wszystkiego najbardziej wkurwiającego!

Pozdro!
Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Niewkurw

komentarze 3 do “Sto Lat!”

 1.  qwerty123456qwerty pisze:
  24 kwietnia, 2018 o godzinie 20:22

  I oby ta strona działała jak najdłużej!
  Wiele razy już ta strona pomogła mi wyjść z doła na choć parę dni.
  Pozdrawiam

 2.  MILATAM pisze:
  8 maja, 2018 o godzinie 07:45

  Ta strona to chyba jedyna i ostatnia normalna strona w internecie. Powód? W innych miejscach wystarczy napisac qurffa i dostaje się bana. Wystarczy tylko na sekundę choć by w ramach relaksu zjechać z tematu by stado pojebusów zaczęło podpieerdalanie czyli raportowanie. Potem kończy się takowe koszem lub ostrzeżeniami. Młodzi zniewolili internet. To już nie to samo co było np.w latach 2000-2005. Internet stał się psychiczną platformą w której musisz pierdolić tak jak inni pierdolą. Wystarczy że masz własne zdanie i już jesteś wykluczeniec. Dzieci w piaskownicach nazywają sąsiadw skurwielami no bo tata tak mówi, krzyczą z daleka oddaj mi łopatkę chuju a gdy w internecie napiszesz że ktoś to TUMAN to zaczyna się lawina hejtu i ostrzeżeń. Popierdoliła ta pseudo demono-kracja ludzi już na amen. Sztuczna poprawność to się zwie. Czytając kilka dni posty na tym portalu doszłam do wniosku iż resztka ludzi uczciwych i szczerych z całego Polskiego internetu wylądowała właśnie tu. Bez tabu, bez ściemy, bez sztucznej kulturki… czyli tak jak w życiu bywa – tu jest :))) I tak trzymać. Jedyne co mnie męczy to WordPress. Szkoda że nie ma tu forum postawionego na SMF czy MyBb lub choć by na PhpBB. To miejsce wyglądało by inaczej. A może zróbmy to forum na PhpBB lub MyBb przesadzając wszystkie tematy jako wątki w forum?? Na dziesięciolecie byśmy się wyrobili :))

 3.  Letalne Prącie pisze:
  8 maja, 2018 o godzinie 23:08

  Gdyby MW stało jako forum, nie byłoby strony głównej z ostatnio wrzuconymi wkurwami. Ogólnie wordpress jest chyba elastyczniejszy pod kątem zmian wyglądu. Wiem, że MW za nawigację po stronie i ogólną ogarniętość dostałoby dwa na szynach, ale nie konwertowałbym go na forum… chyba że mam mylne zdanie o tych forumowych silnikach.

Napisz komentarz