Pierdolone komunistyczne podejście

25 maja, 2017, Autor:

Hej!
Dostałem wpis w prośbach o rejestrację. Jeśli autor „Pierdol się” ma zamiar do nas dołączyć to polecam kurwa podać maila!

Jestem na ogół spokojnym człowiekiem, ta sprawa dotyczy nas wszystkich. Niektórzy może lubią być tyrani jak niewolnicy, a niektórzy nie lubią. Do rzeczy kurwa, wkurwia mnie pierdolone podejście starych jebanych capów mam 23 lata,a te kurwiszony ponad 50(i jeszcze ta spierdolona gadka, wy młodzi to jacyś chujowi jesteście my przeżyliśmy komunę i inne wywody, jakby ta komuna to był kurwa space survival do chuja, i w robocie przyjdzie ci taka kurwa i pierdoli że trzeba robić szybko, szybko, i szybko kurwa. Nie mam czegoś takiego że nie chce mi się kurwa pracować, chcę pracować i dalej się rozwijać. I mówię tej kurwie jebanej że na szybko to robota na odpierdol. Ale nie, ta kurwa uważa że wszystko idzie zrobić w ciągu jednej dniówki do chuja. A zazwyczaj jak się szybko ogarnie robotę, to przyłazi pierdolony cwel i pierdoli że to chujowo, i to chujowo. Już mi się nawet cwelowi jebanemu nie chce gadać że albo szybko i chujowo, albo w swoim tempie i żeby wszystko grało jak w zegarku. Już mi się kurwa rzygać tym chce, nie dość że wyzyskują ludzi jebane krętacze to jeszcze kurwa za mało zrobione. PIERDOLE TEN SYSTEM OBIECUJE KURWA WAM TO JEBANE PEDAŁY, LUDZIE JUŻ MAJĄ WAS PO WOLI W CHUJU I ZMIENICIE ŚPIEWKĘ ZA KILKA LAT JAK OPUSZCZĄ WAS KOMUSZE KLAKIERY WY KURWY JEBANE. BĘDZIECIE KURWA CHCIELI KURWA DAWAĆ x3 WIĘCEJ ZA GODZINĘ< I NAWET TO WAM NIE POMOŻE WY KURWY.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Praca

Napisz komentarz