Za nowy windows na grę. Kurwa

21 grudnia, 2016, Autor:

JEST! W końcu gra, w którą grałem za dzieciaka, i na którą się napalałem od dawien dawna, zawitała do mojego domu. Z radości wytarmosiłem kogucika aż 2 razy.. no dobra 3, ale nie mówcie nikomu. Rozpakowuję na maksa napalony, otwieram pudełko, wkładam płytkę do napędu, instaluję. Gra się zainstalowała po czym nastąpił orgazm – drugi po trzech minutach i 24 sekundach – trzeci po czterech i w chuj sekundach później. 2/3 sufitu włącznie z 1/3 ścian w moich plemnikach, wyżyty po chwili napalony włączam grę, a tu komunikat który zmienił moje życie i pół następnego, „gra wymaga 95, 98,MEEEEEEEEE(kocham owieczki), XP. Moje gały wyszły na wierzch, zmieniam zgodność na windows 98, ni chuja, zmieniam na XP, ni chuja. Fujara mi opadła, wepchnąłem gały do oczodołów, resetuje kompa, odpalam grę, ni KURWA chuja, facjata zaczęła mi się zniekształcać, oczy powiększać i błyszczeć, ale ogarnąłem się, i ściągam patcha, więc zobaczymy co to da.

Czy Micro$oft nie może tworzyć każdego windowsa tak, że będzie kompatybilny z softem ze starszych windowsów? Czy te cipki które tworzą grę muszą tworzyć je tak, że na starszych platformach działają, a na nowszych to już nie? Czy to musi być tak zjebane? Odpowiedzi nie poznam chyba nigdy, dodam że grałem w starszą grę tegoż wydawcy, i działa bezproblemowo.

Idę posprzątać sufit. :*

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 6,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Za nowy windows na grę. Kurwa”

 1.  Faquś pisze:
  21 grudnia, 2016 o godzinie 19:28

  Witam! Polecam sprawdzić w internecie metody odpalenia tegoż produktu, bo nie chce mi się wierzyć, że odpalić się tego nie da.
  Micro$oft robi takie windowsy, żeby były kompatybilne z 95, co zresztą jest powodem kilku aktualnie bolących dziur, którymi można robić komputerowi krzywdę.
  A co to za gra tak swoją drogą?

 2.  Ogonówka :* pisze:
  21 grudnia, 2016 o godzinie 21:25

  Uwierz mi, że spędziłem ponad półtora godziny szukając po angielsku jak i polsku, i nic nie znalazłem. A tą grą jest Soldner złota edycja. Pozdro!

 3.  Letalne Prącie pisze:
  22 grudnia, 2016 o godzinie 10:41

  Sprobuj VirtualBox, Ogonówko :*

Napisz komentarz