Nie ma jak w domu

2 grudnia, 2016, Autor:

Mój brat zawsze był porywczy, i najpierw działał potem myślał. Szczególnie po alkoholu. Jak wypije to nie ma nad sobą kontroli, odpierdala, a na drugi dzień zupełnie nic nie pamięta. Ja pomijam takie akcje jak rozjebanie komuś auta czy pojechanie nie swoim, sranie się do kogoś, rozjebanie okna w domu czy szafki itp. Ale rok temu z kawałkiem wrócił najebany do domu i doprowadził do dymu między nami. Skończyło się tak że nie dawał rady rękoma i najpierw sięgną po nóż, a potem po pałkę. Co też mu nie wypaliło.

Wczoraj wrócił najebany, i znów zaczął odpierdalać. Ja nie mam cierpliwości do ludzi jak dawniej, więc dosłownie jedno/dwa słowa więcej i skończyłoby się zbieraniem małej pizdy z podłogi.

To mój brat, i jak brata go kocham. Ale jako człowieka nie toleruję, nie znoszę i nie szanuję. Jako człowiek jest dla mnie pizdą, i robakiem bez godności i honoru. Odpierdala, rani bliskich a potem nawet nie pamięta i nie ma jaj przeprosić. Najchętniej złapałbym go za mordę i rozwalił mu łeb o ścianę, lub wypierdolił na dwór na śnieg do czasu aż mu minie energia. Ale rodzice kochają swojego synka, więc nie mogę tego zrobić. Jestem kurwa przekonany że gdyby przestali dawać mu kasę na wszystko, i gnojek musiałby się usamodzielnić to by zmądrzał.

Najgorsze z tym typem człowieka jest to że do takich nie docierają żadne argumenty. Można tłumaczyć, przekonywać, podawać przykłady ale taki baran nawet nie dokona ich analizy.

 

Dlatego nie pije. Wiem że prędzej czy później przyjdzie moment że wróci najebany i zacznie awantury. A wtedy wszystkie te sytuacje, nerwy i prośby wbiję mu do głowy, solidnie obijając mu ryj

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Dom

komentarze 2 do “Nie ma jak w domu”

 1.  Faquś pisze:
  2 grudnia, 2016 o godzinie 11:55

  Nie wiem czemu się powstrzymujesz. Jako osoba trzeźwa bez większego kłopotu możesz go obić dotkliwie nie wyrządzając mu krzywdy. Mój brat też jest trochę porywczy: raz nawet połamał sobie łapę na mojej głowie xD

 2.  Letalne Prącie pisze:
  2 grudnia, 2016 o godzinie 13:37

  :D

  Fajnie napisany, aż trochę się wkurwiłem czytając.

Napisz komentarz