Spis popierdoleńców

8 września, 2016, Autor:

Bez zbędnych wstępów przejdźmy od razu do listy ludzi którzy w ostatnim czasie pobili wszelkie normy upierdliwości.

1.Nowy ksiądz w naszej szkole osoba fanatyczna i z wielkim ego. Przedstawił nam się jako jedyny w Polsce katecheta będący wielkim mistrzem judo. Już pierwszego dnia opierdolił kilka osób (w tym mnie) za zbyt szybkie wykonanie znaku krzyża, Wygrażał całej klasie wiecznymi mękami i cierpieniem w piekle i kilkoma równie upierdliwymi rzeczami. Kazał napisać do siebie list z błaganiem go o Bierzmowanie a tym którzy go nie przynieśli znów zaczął truć coś o ogniach piekielnych i okrutnej śmierci. Ludzie rozumiem wiara to coś ważnego ale nie żyjemy za czasów krucjat i inkwizycji są też inne rzeczy a my nie wyznajemy Bogocentrycznej i nie możemy żyć tylko religią.
2.Nasza Pani od Matmy i Fizy. Twierdzi że chce przygotować nas do egzaminu z matematyki, robi to ale jak. już trzecią noc z rzędu zarywam by odrobić wszystkie zadania domowe. Dała nam 18 stron zadań do zrobienia w ciągu tygodnia po każdej z 4 lekcji z nią dowala jeszcze po 3-4. Niestety uczy też fizyki gdzie robi dokładnie to samo. Po chuj zdać część matematyczno fizyczną na 100% jeśli z powodu braku czasu na naukę oblejesz wszystkie inne inne działy. W końcu dała nam jeszcze drugi tydzień na te pieprzone zadania ale co z tego jak dowaliła do nich jeszcze drugie tyle.
3.Mój Brat znowu przyłapałem sukinsyna za sklepem z waperami, pijakami i ogólnie mówiąc patologią której zarzeka się nienawidzi. Cholerny hipokryta sam patologie reprezentujący i twierdzący publicznie (nawet na MW) że nie cierpi hipokryzji. I co tu z Takim Zrobić? ja nie wytrzymałem i przypierdoliłem mun w zęby. Najlepsze w tym to że do całego tego zajścia pewnie nie doszło by gdyby nie próbował się głupio wykręcać.
4.jego kumpel albo raczej jego guru wredny kłamliwy sukinsyn za którym ten idiota lata w te i wewte po całej szkole jak cień i wykonuje wszystko co tamten mu zasugeruje. i to jeszcze niby ja go do czegoś zmuszam nie musi zapierdalać za mną z góry na duł po całej szkole. Wracając jednak do jego kumpla jak do tej pory nigdy jeszcze nie spotkałem równie fałszywego i dwulicowego skurwysyna.
5.Mój nauczyciel angielskiego wyluzowany koleś który ma wszystko w dupie. Praktycznie nic nie wyjaśnia ale i tak każe robić ćwiczenia w tych około dwóch 5-6 minutowych przerwach w dyskutowaniu z uczniami o np: Najwyższym wieżowcu w Dubaju. Poco do cholery mamy przychodzić na jego lekcje skoro nic się na nich nie robi. Nawet jak z jakichś powodów go nie ma to przysyła na zastępstwo swoją żonę histeryczkę robiącą równie mało a dodatkowo mającą pretensje praktycznie do wszystkiego.

To już całe całe moje wkurwienie w tym tygodniu i najbardziej chujowa piątka z znanych mi ludzi. Wiem że poprzedni wkurw nie wyszedł mi najlepiej ale ten jest boski.Jeśli tego nie widzicie to znaczy że nie umiecie docenić prawdziwego wkurwienia na spontana.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

komentarzy 17 do “Spis popierdoleńców”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  9 września, 2016 o godzinie 09:37

  Nie wiem kto wystawił gałę za ten wpis, ale na pewno na nią nie zasługuje.

  Przyznam, że po wczorajszej lekturze przeczytałem dziś ponownie punkt trzeci. Wprowadza ciekawy mini dramat na łamy MW. Idę po popcorn.

 2.  Bill Brama pisze:
  9 września, 2016 o godzinie 22:07

  Gałę musiał dać wkurwiony brat. Za to bardziej mnie nurtuje istnienie rodzeństwa na MW.

 3.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 12:15

  Spoks, to ja jestem jego bratem, ale ten wpis to troll „waperami pijakami menelami i tym podobną patologią”, tzw. koledzy ze szkoły, nie będe komentować więcej bo by się rozdrażnił

 4.  skrycie_zly pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 17:32

  Od razu wiedziałem że to kurwa ty XD Tylko przeczytałem o VapNation i od razu, szczególnie po tym jak broniłeś efajki XDDD

 5.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 17:50

  Ej tam, nikomu nie szkodzisz, to w moim mniemaniu nie robisz nic złego, a jeśli chodzi o „twoją starą” to trochę żałuję, że mu mówiłem o tej stronie

 6.  skrycie_zly pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 21:25

  Też żałuję że mówiłem o tej stronie komukolwiek, bo nie mogę niektórych rzeczy powiedzieć bez obaw, że te osoby to zobaczą.
  Dlatego megawkurw.pl jest tak mało popularny, jedziemy po wszystkich dookoła, więc nie chcemy ich tutaj, a to skazuje nas na małą popularność

 7.  skrycie_zly pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 21:25

  No ale chuj jakoś to działa

 8.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 22:03

  trochę się z tobą zgadzam ale ten to ma tupet, żeby na brata takiego trolla pisać

 9.  skrycie_zly pisze:
  10 września, 2016 o godzinie 23:57

  Proszę mną tu nie manipulować, skad mam wiedzieć że to troll xd

 10.  Bill Brama pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 00:17

  Też mi się wydaje, że to troll

 11.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 09:22

  Zapewniam że to nie troll. A ty bober nie powiedziałeś mi o tej stronie tylko zachęciłeś do rejestracji na niej. A tak przy okazji jak cytujesz to cytuj a nie wal zdanie o podobnym znaczeniu. Stwierdziłem że (i tu naprawdę cytuje)”z waperami, pijakami i ogólnie mówiąc patologią” a nie (twój „cytat”)”waperami pijakami menelami i tym podobną patologią”. Znaczy to rzeczywiście to samo ale jeśli nie pojmujesz nie jest cytatem tylko twoim stwierdzeniem

 12.  skrycie_zly pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 11:32

  Gimper vs Krzysztof 'Ator’ Woźniak
  Let the battle begin

 13.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 12:55

  XD, już się wpierdolił, mówiłem że tak będzie XD

 14.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 14:33

  Nie wpierdolił się. Stwierdziłem tylko że nie masz racji to ty się wulgarnie denerwujesz.

 15.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 16:45

  A zluzuj majty kurwa, ustąpię i przyznam ci rację, ale nie załaź mi już w … Przypominam to jest „megawkurw” a nie „Megakłótń”

 16.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 17:23

  Post scriptum „ludzi, którzy w ostatnim czasie pobili wszelkie normy upierdliwości” – kurwa a co ci przeszkadzają osoby 3,4,5 jak nic nie ingerują w twoje życie nie mogą być upierdliwe… noo ale kiedy ty próbujesz zabronić coś swemu dobremu bratu to jest w porząsiu.
  Jeśli chodzi o księdza to mnie a nie tobie dostało się za ten znak krzyża bliźniaku
  I naucz się interpunkcji – przed : że, albo, który, ale (jeśli zwykle też) – stawia się przecinki, ale huj interpunkcja – jeśli ktoś użyje słowa „wpierdolił” , to też czytasz to jako bluźnierstwo

 17.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  11 września, 2016 o godzinie 17:44

  Ja się nie wykłócam ja się bronie to ty mnie ciągle atakujesz. Sam stwierdziłeś, że to jest „megawkurw” a nie „Megakłótń” więc skończ temat znudziłeś mnie.

Napisz komentarz