Ludzie swagu i kurewstwo na szeroką skalę

23 września, 2015, Autor:

Korenspondencja sprzed dwóch dni:

———- Wiadomość przekazana ———–
Data: 21 września 2015 02:05
Temat: Ludzie swagu i kurewstwo na szeroką skalę
Do: letalne.pracie@gmail.com

Sam już nie wiem od czego zacząć. Czy od tego, co się dzieje na ulicach, w szkole czy plebsbooku. Może po kolei.

Swag. Kolejne gówno wymyślone przez popkulturę i cofające rozwój cywilizacji. Jak idziesz ulicą, to kurwa prawie na pewno spotkasz jakiegoś chłoptasia o sylwetce anorektyka w najnowszych najkach, grzywce dumnie postawionej na żel, rurkach i najmodniejszych ciuchach. Facet to ma być facet do chuja, a nie jakaś pizda. Pominę już kwestię, że dla 95% dziewczyn jak nie popierdalasz w rurkach z żelem na włosach to jesteś nikim.

Plebsbook. Wszechobecne odmóżdżenie, swag i kurewstwo. Nosz do chuja wafla, jak ktoś sobie ustawia zdjęcie własnych cycków na profilowe to coś jest nie tak. Innym razem, zdjęcie własnej, wypiętej dupy na tło. No kurwa, odrobina szacunku do samego siebie.

Ulice. To co się odpierdala to jest patologia. Idąc ulicą widziałem bandę dzieciaków, na oko 10-12 lat. Rzucali kurwami i chujami na prawo i lewo, w momencie kiedy zwróciłem im uwagę jeden z nich kazał mi spierdalać. Gdybym miał gorszy dzień, to wracałby do domu pokiereszowany.
Albo się wpasowujesz w powszechne skurwienie i zidiocenie, albo zostajesz indywidualistą. To w chuj smutne patrzeć na otaczający cię świat i zastanawiać się, gdzie popełniliśmy błąd.

Pozdro,
Morda

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Ludzie swagu i kurewstwo na szeroką skalę”

 1.  wojszat pisze:
  23 września, 2015 o godzinie 18:40

  No kurwa jakby ktoś z ust mi wyjął.
  Mam dokładnie takie samo myślenie jak Ty.
  Już chuj z rurkami bo sam chodzę w lekkich rurkach ale nie takie aż mega wąskie do chuja, lecz chodzi mi bardziej o zjebaność myślenia.Myślą kurwa tylko o tym żeby kupić nowe najki itp. Albo jak kurwa ściąć grzywkę, czy odjebać taką czy sraką.Nie uczą się(wiadomo kurwa, bezmózgi), zachowują się typowo pod dziewczyny, tańczą jak im każą.To jest po prostu kurwa ohydne.Dlatego jestem indywidualistą w chuj, nie dbam o przyjaciół i mam wyjebane(…zęby :DD).

 2.  skrycie_zly pisze:
  26 września, 2015 o godzinie 14:46

  Zwykle się zgadzam z Wojszatem, tak jest i teraz. Również mnie to wkurwia jak jasny chuj, to zjebanie młodzieży, na szczęście od dawna jestem odstający o tych zjebów. Tak jak mówi autor, facet ma być facet może jakiś turboprzystojny nie jestem, ale kurwa na pewno nie będę ŁADNY. Nie założę rurek i mam spore opory przed robieniem sobie zdjęć nawet na jakieś profilowe czy coś. A dookoła co? Gówno, wszystkie chłopaczki robią sobie swag zdjęcia swoimi swag białymi iphonami. A dziewczyny patrzą głównie na takich. Jak tak ma być, to sobie kurwa kupię kota i zostanę samotnym dziwakiem, bo nie mam zamiaru się wpasowywać w tą popsrakę

 3.  Szturmierz pisze:
  28 września, 2015 o godzinie 16:58

  Dobrze napisane, 10.

Napisz komentarz