Referendum, mecz i opony

6 września, 2015, Autor:

Wkurwia mnie to jak bardzo zjebane polaczki mają kurwa na wszystko wyjebane i kurwa tylko całe swoje marne życie narzekają. Są wybory to kurwa nie idą bo „po co”, jestem kurwa pedałem i lubię całe życie być jebany w swoją i tak już rozjebaną dupę.

Jest referendum, może i pytania nie są jakoś kurwa zajebiście precyzyjne ale jest. Może kurwa coś się zmienić, ale kurwa właśnie „po co”

Właśnie wróciłem z głosowania, po ilości podpisach to kurwa frekwencja taka, że japierdole… Nawet ta pierdolona patologia była głosować. Rodzice też nie idą no bo właśnie kurwa „po co” gdyby im TVN24 powiedział gdzie mają dokładnie postawić X to by kurwa lecieli jak pies za kiełbasą.

 

Druga sprawa mecz Niemcy – Polska. Kurwa. Pierwszy przegrany mecz po tak długim czasie i to prawie kurwa wyrównanym meczu gdzie brakło trochę szczęścia, ale nie kurwa polaczek musi narzekać, bo jak to kurwa można przegrać. Kurwa no jak można do chuja przegrać z mistrzem świata, przecież kurwa Polacy zawsze wygrywają no kurwa jest to nie do pomyślenia. Z dnia na dzień nie widzę siebie w tym kraju. I to nie przez to, że kurwa chujowe zarobki czy coś bo bym sobie poradził ale kurwa na ten zjebany naród. Wszyscy do kurwa leczenia się powinni nadawać.

 

Sprawa numer trzy. Pierdolone zawszone, zaHIViałe bamboszki. Jakim kurwa prawem te pierdolone opony z tych zjebanych krajów spierdalają do EU? I to same młode kurwa bamboszki, zamiast walczyć za ten swój popierdolony kraj to kurwa spierdalają i jeszcze rządają… Ja bym to kurwa powystrzelał a jak przyjmować to kurwa bachory i kobiety a nie tych popierdoleńców.

 

Gdybym chciał kurwa spierdolić kiedyś z tego kraju przed zjebanymi ludźmi, to chyba będzie kurwa Rosja, bo całą europę zaleją kurwa opony. Jedynie Putin nie da się kurwa dymać bamboszkom.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Ludzie, Miejsca, Polityka i gospodarka, Sport, Świat, Życie

komentarze 4 do “Referendum, mecz i opony”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  7 września, 2015 o godzinie 09:50

  ocenzurowałem 3 wyrazy ze względu na Kodeks Karny, Rozdział XXXII, Art. 257.
  Odpowiedzialność się rozmywa na mnie, adminie i autorze tekstu, ale ryzykować trzech lat nie będę :p Sens wpisu oczywiście nie zmieniony.

 2.  skrycie_zly pisze:
  7 września, 2015 o godzinie 10:55

  Co to są kurwa opony i bamboszki XD

 3.  Dragotrim pisze:
  7 września, 2015 o godzinie 13:58

  1. Byłem na referendum. Na liście z moją ulicą byłem podpisany tylko ja i jeszcze 1 osoba. Poza tym pustka. I wiecie, co wam powiem? Temu krajowi przydałaby się dyktatura. Mówię, kurwa, poważnie. Skoro Grażyny i Janusze mają wyjebane i godzą się na wszystko, to niech w tych sprawach mają do powiedzenia coś wyłącznie ci, którzy rozumieją, o co chodzi. Jedna część ludzi nie poszła, bo nie wiedziała co to jest. „Referendum, kurwa? Jeszcze na głos będę musiał wypowiedzieć, co myślę, a nie wiem, co myślę”. Druga część osób nie zrozumiałaby pytań. „Kto to jest ten JOW? Podatnik? To ten, co mi płaci pensję, nie?”. Pomijając fakt, że pytania Pan Leśnik wymyślił, siedząc na kiblu, i tworząc je wyjątkowo nieprecyzyjnie, przez co w co najmniej 2 pytaniach twoje zdanie prowadziło tylko do złego. Jestem też za tym, aby absencję liczono jako głos. Dlaczego? Ano dlatego, że wtedy nie będzie słodkiego pierdolenia, że „80% ludzi za JOW-ami”, tylko będzie około 6%. I do takiego wyniku wstyd się przyznać.

  2. Piłka nożna mnie jebie, więc się nie wypowiadam. Ale rzeczywiście – gdy wygrywamy, wszystko jest w należytym porządku, ale gdy ktoś z nami wygrywa, to musiał to zrobić nieuczciwie albo fartem.

  3. Też nie jestem za masowym przyjmowaniem imigrantów. Śmieszy mnie natomiast jedna rzecz: że cała rzesza (to określenie akurat pasuje do tych osób) podobno cywilizowanych ludzi pisze komentarze o tym, by reaktywować komory gazowe i zabijać wszystkich uchodźców, bez wyjątku. Bo przecież, jak się powie ciapak, to jest okej, ale jak się powie polaczek, to ból niemal rozsadza pseudopatriotyczne dupsko. Moim zdaniem ludzie ci niczym nie różnią się od muzułmańskich eksternistów. Oczywiście, że uważam, że kraje arabskie powinny zainteresować się swoimi sąsiadami, a przyjmowanie imigrantów „bo tak każe UE” to debilna postawa, nie mniej są ludzi i są fanatycy. Widziałem, co imigranci zrobili na Węgrzech – wzgardzili tam gościnnością i powinno się ich stamtąd wyjebać. W Grecji to samo – multum zamieszek. Z drugiej strony na Węgrzech pięciu imigrantów zostało pobitych przez skrajnych fanatyków narodowych, pomimo iż nie sprawiali oni żadnych kłopotów. Debile są po obu stronach i po obu stronach należy ich tępić.

 4.  start2010 pisze:
  7 września, 2015 o godzinie 19:40

  Z bamboszkami brzmi lepiej :D Mistrz kurwa ! :D

Napisz komentarz