Przyjęcie nowej sadzonki w Ogrodzie Wkurwienia – MegaWkurwoRadio ?

15 czerwca, 2015, Autor:

Cześć i czołem!

Nie bez kozery lśni tak poetycka fraza kilkadziesiąt pikseli wyżej; ostatnio sporo czasu spędziłem wysłuchując ASPIRYNY (aka DJ Napletek). Było tego tyle, że jeśli usłyszę jeszcze jedno „joł joł” to wybuchną mi kolana…

Chwilka, nie mogę się skupić, wyłączę to wycie :D

Hm. Niewiele to dało, bo w głowie śpiewa się samo: meega wkurw pe el! Czyli nasza „radiostacja”.
Wzięta w ” ” (nigdy nie pamiętam czy cudzysłów, czycudzysłowie) bo ani radio, ani stacja, ale zebrane cuzamen do kupy nasze dźwiękowe plony gromadzone od zarania dziejów.
Nie są to jednak wszystkie dźwięki jakie mamy. Część z nich nigdy nie została oficjalnie opublikowana tak więc nie mam prawa wyciągać tego sam na światło dzienne. Choć będę się o nie starał.

Jeśli macie to w dupie to rozumiem, bo gdyby miały być tu dźwięki to byłyby dawno i MW się czyta, a nie słucha. Ale jeżeli uznajecie to proszę o uwagi wszelkie. Możnaby to nazwać jakoś trafniej, pierdyknąć jakieś rysunki, zmienić kolory (nie mam pomysłu jak to pomalować)… No i nie wiem w sumie nawet gdzie to umieścić, więc na razie dostępne jest tylko z tąd:
https://megawkurw.pl/index.php/mwradio/

PS: W końcu poznałem ją osobiście:

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Audiowkurwy, Pieśni pochwalne

komentarze 3 do “Przyjęcie nowej sadzonki w Ogrodzie Wkurwienia – MegaWkurwoRadio ?”

 1.  Szturmierz pisze:
  18 czerwca, 2015 o godzinie 09:54

  Ja już niejednokrotnie myślałem nad tym, żeby nagrać wkurwa głosowego i wrzucić w czeluście internetu. A co do Bergamo, Letalny – stara zasada MW głości „kto raz próg tego wkurwienia padołu przekroczy, to choćby skały srały, a mury padały, wróci niechybnie, mocą tajemniczą prowadzon.”
  Coś nagram, WIERZĘ!

 2.  skrycie_zly pisze:
  19 czerwca, 2015 o godzinie 13:02

  Co do wracania, to nawet nie wiecie, jakie to prawdziwe

 3.  Letalne Prącie pisze:
  19 czerwca, 2015 o godzinie 19:49

  @skrycie_zly, wiemy :] Sam miałem ok roku przerwy zanim w pakamerze coś błysnęło i mocą tajemniczą prowadzon wróciłem niechybnie.
  No i drawa (patrz wkurw wyżej), która pisała tu kiedy ja jeszcze na wodkę mówiłem 'alkohol’.

Napisz komentarz