Jebany ciemnogród

13 maja, 2015, Autor:

Siemka.

Normalnie nie lubię poruszać tematu jebanej polityki, ale zrobię wyjątek na okoliczność zakończonych wyborów. Po pierwsze, jestem już całkowicie przekonany, że ponad 80% polaków kocha jak się ich jebie w dupsko (wliczam tych co dupy z fotela nie ruszyli). Nie wiem jak wy, ale ja już kompletnie straciłem nadzieję, że cokolwiek zostanie z tego kraju skoro nasze popierdolone społeczeństwo dalej popiera złodziei z POPIS-u. Wytłumaczcie mi (bo moja mózgownica tego nie ogarnia), czy jebane polskie propagandowe media naprawdę potrafią zrobić z mózgu sieczkę? Na mnie to jakoś nie działa, zawsze miałem swoje zdanie i nic moich przekonań nie jest w stanie nawet zachwiać. Osobiście od zawsze popierałem w 95% JKM. Wiem, w komentarzach posypią się gromy bo przecież on kobiet nie znosi, chce im odebrać prawa wyborcze i strzelałby do górników. No do chuja jebanego, te jebane lemingi i inne szuje naprawdę w to wierzą, łykają wszystko co usłyszą w jebanych TVN-ach, polsatach i innych kurewstwach, nie zdając sobie sprawy, że są zdalnie sterowani. Straciłem nadzieje na normalność. Dopóki całe stare pokolenie nie wymrze, będziemy się bujać w tym jebanym syfie. Ostatnio miałem nieprzyjemność rozmawiać na ten temat z sąsiadem który Ciągle mi wypomina, że głosuję na wariata. Spytałem się na kogo on zagłosował. On z uśmieszkiem, że na Komorowskiego. Powiedziałem mu 2 zdania, „myślałem, że chciałeś aby twoje 2 córki wróciły z Irlandii do Polski. Taki mądry człowiek jak ty poddał się pierdolonej TVN-owskiej propagandzie.” Mina sąsiada bezcenna, chyba się obraził bo od tamtej pory się nie odzywa. Kończę, bo nawet nie mam ochoty dalej pisać, totalna załamka :(

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,43 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Jebany ciemnogród”

 1.  Nuka pisze:
  13 maja, 2015 o godzinie 18:45

  Co ja mam Ci powiedzieć?
  Nie wiem czy warto to nawet komentować. Z drugiej strony tego naprawdę nie rozumiem… Skoro społeczeństwo tak bardzo potrzebuje zmian i non stop o tym trąbi, to dlaczego głosuje na POgoń za PienIęSmi? Nie wiem, ten świat już jest tak zmanipulowany, że nie warto wchodzić w te układy, ani bardziej się wtajemniczać… I tak bardzo gratuluję Kukizowi, bo przy takich możliwościach – naprawdę sporo osiągnął. Mam nadzieję, że tak łatwo im wszystkim nie odpuści…

 2.  Letalne Prącie pisze:
  13 maja, 2015 o godzinie 19:30

  Nie no spójrzcie na tendencje: liberalizm się umacnia, lewica wymiera. Będzie dobrze, może w następnych albo kolejnych ale to padnie niedługo. Pokolenie telewizyjne się zmniejsza, idzie ku dobremu. Miałem sen siostry i bracia! Miałem sen!

 3.  Szturmierz pisze:
  14 maja, 2015 o godzinie 12:17

  A ja Letnalny w żadne zmiany, kurwa jego mać nie wierze. Dlaczego? Bo to musi iść kurwa od nas, oddolnie od masy, a nie od Kukiza, Mikkego, Kaczyńskiego czy innego Chujwskiego. Zatrzymaliśmy się w myśleniu, że nasza rola w naprawie tego kurwidołu kończy się na zakreśleniu krzyżyka obok odpowiadającego nam kandydata i cierpliwym obserwowaniu jego poczynań. Otóż kurwa niestety błędne to myślenie. To było kurwa dobre za PRL’u, gdzie człowiek miał chuja do gadania, choć i tak robiliśmy więcej niż teraz w „wolnej” Polsce. Wtedy przynajmniej wiedzieliśmy z kim mamy walczyć, a teraz, przecież demokracja, wolność, powszechne wybory i referenda! Ja pierdolę, nie chce mi się nawet wkurwiać, a mógł bym pisać o tym wszystkim i pisać. Jebać.
  Pozdrowienia kurwa pierdolona mać by była.

Napisz komentarz