Napierdalać krawaciarskich biznesików! A wy Polaczki… (Expo 2015)

2 maja, 2015, Autor:

… możecie popatrzeć jak się broni swego tyle że nie kurwa w polskiej TV bo tutaj chuja Wam pokarzą.

Jak ktoś ma satelitkę na Astrę (19.2) ewentualnie na Hotbirda (13.0E) to może sobie popatrzeć w TV  jak robi się dym gdy władza wali w chuja.  Wydali w chuj szmalu na targi (tak jak my na stadiony) w czasach gdy kurwa ludzie nie mają gdzie mieszkać bo mieszkań socjalnych się nie buduje!  No i stało się…

Kocham za to narwanych Włochów i ogólnie w dniu dzisiejszym pół europy za … jedność. Napierdalanka uliczna jest w Italii, Niemczech i we Francji. To te największe i wyglądają jak wojna domowa kurwa!! Tak trzymać. Gdybym był tam na ich miejscu to sam bym wyszedł z pałą na ulicę obić kilka biznesowych ryjów. Nie wyjde bo mnie tam nie ma a tu …. w Polsce nad Wisełką zasyfioną … nikt nie wyszedł więc nie mam, nie miałem…. i jeszcze setki lat nie będę miał z kim iść.

Tak się kurwa robi!  Nareszcie ktoś ujebał plany biznesowe skurwysyństwu! Ludzie kurwa po śmietnichach za chlebem zapierdalają, po 5zł na godzinę w robocie dostają a kurestwo biznesowe targi za miliony euro odpierdala!

Tak powinny wyglądać u nas ulice jak teraz na zachodzie w chwili gdy stadiony pojebane budowali! A teraz Legia gra a pół miasta Policji szczeniaków gania… za pieniądze podatnika … ale co to kurwa kogo obchodzi…  nie???

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Aktualności, Miasta, Miejsca, Polityka i gospodarka, Różności, Telewizja i radio, Wkurw tygodnia, Życie

Napisz komentarz