Co oni gadają? Ile Polaków wyjechało? 3 miliony? buhahahaaa….

30 kwietnia, 2015, Autor:

Milion z groszami siedzi w Londynie.  Około 650000 dodatkowo w całej Anglii i Irlandii. Są to dane z 2012roku.  Niemcy odnotowali około 450000 polaków. Włosi dali znać że u nich siedzi Nas około pół bańki. Naliczyłem już 2.600.000.  A gdzie kurwa reszta? Norwegia, Szwecja, Finlandia, Dania, Belgia, Holandia, Hiszpania, Grecja, Austria, Czechy, Francja. A gdzie USA, Brazylia, Kanada?

Co oni za bzdury pierdolą! Przecież praktycznie każdy kraj UE udostępnia na stronach urzędowych ilu obywateli z danego kraju jest zameldowanych. Można to super łatwo zliczyć. A gdzie Ci którzy siedzą na lewca????

Pani Premier niekochana…  Panie Prezydencie niekochany…

Gdyby z Polski wyjechało tylko 3 miliony łap do zapierdalania za 10zł na godzinę – to nie wydawali byście masowo WIZ Ukraińcom bo było by kurwa komu zapierdalać! Komu więc wciskacie ten kit??????????  5.000.000 ludzi, młodych ludzi (20>39) już kurwa tu nie ma!  Zostali Wam emeryci i renciści i macie kurwa nareszcie problem – bo zakopaliście się we własnym g…   Tak ciężko było podnieść płacę minimalną do 3000zł netto na rękę dla każdego????  

Tak kurwa! Ciężko było!  Prezesy, krawaty i dyrektory dorobiły się a lud spierdolił. Teraz prezesy Ukraińców batem po garbie leją a te kurwa następne naiwniaki – dopierdalają na krawaciarstwo za 5 zjebanych zetów na godzinę. I jakie to kurwa szczęśliwe że… teraz w Warszawie mieszka i kurwa całe 400 euro zarabia…

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Ludzie, Miejsca, Polityka i gospodarka, Praca, Różności, Świat, Życie

komentarze 4 do “Co oni gadają? Ile Polaków wyjechało? 3 miliony? buhahahaaa….”

 1.  luke pisze:
  30 kwietnia, 2015 o godzinie 22:01

  a kurwa dyrektywa unijna mówi, że Polska ma przyjąć ileś tam tysięcy czarnuchów z Afryki… kurwa!!! po moim trupie!!! wykopię karabin zakopany przez dziadka w 39tym pod gruszą i będę do czarnego ścierwa napierdalał!!!

 2.  rajmundx">rajmundx pisze:
  30 kwietnia, 2015 o godzinie 22:13

  Co Ty kuźwa gadasz luke?? Obudź się chłopie! Jak przyjąć…???????? Przecie już przyjęci! Przyjedź do Wawy i zobaczysz jak dzielnie zapierdalają autobusami po mieście! Nie na gapę!!! Za fajerą! Tak!!! Osobiście trzech czarnych za kierą autobusu miejskiego widziałem! Kurwa mać! 20 statków przyjmują, 30 kolejnych już płynie… a kurwa następne 50 już w Afryce zbijają z desek! Ale nie martw się kurwa! Spokojna rozczochrana! Czarnuchy chuja umieją! Kraść, jebać, strzelać, ćpać i ściemniać. Pracowałem z nimi wiele lat na różnych zbiorach. TO się kurwa nawet do łopaty nie nadaje więc spokojnie. Naszym zajefajnym prezesom będzie szkoda tych 5zł na godzinę bo taki chuja za te 5zł zrobi. Jedno jest jednak pewne. Przyjadą te Afrykanery to trza będzie giwerę gdzieś po cichu kupować bo to kurwa nie zabawa będzie wtedy. Marycha będzie po zeta na ulicach a białko po dwa zety, tyle tego przy-importują. Czekać tylko dnia… kurwa mać. Ale w chujowych czasach się urodziłem! Nie mogłem się urodzić np. w 1955 czy 1960 ?? Nahapał bym się kapuchy za komuny, w początkach demokracji drugie tyle a teraz leżał bym jajami do góry a tak kurwa trza się męczyć.

 3.  luke pisze:
  30 kwietnia, 2015 o godzinie 23:07

  ja się za Gierka urodziłem, ale to już było zbyt późno… wcześniej to bym był partyjnym aparatczykiem, jebał nierobów z solidarności i teraz miałbym piękną emeryturę… co do czarnuchów… w Poznaniu czarna kurwa siedzi w castoramie na kasie „prociem pan, pan zapłaci…” jakby kurwa naszej białej baby na kasie nie mogli posadzić!!! tyle, że ta polska biała baba spierdoliła do Londynu
  !!!

 4.  rajmundx">rajmundx pisze:
  30 kwietnia, 2015 o godzinie 23:31

  a ta Londyńska biała do … Kanady. Norma. Bywałem tu, bywałem tam i ta migracja jakąś normą stała się. Włosi spierdalają do Brazylii, Kanady, USA; Niemcy i Angole także do USA i Kanady, Rumuny jebane to wszędzie spierdalają… ahhh… kurwa. Brak mi słów już.

Napisz komentarz