Jebać Islam

16 grudnia, 2014, Autor:

nie mam sił na pisanie rozprawki  a 250 słow jak na Języku polskim na temat jak bardzo wkurwia mnie Islam, więc będzie krótko.

Jaka ta religia jest, każdy widzi. Wczoraj atak w Sydney: 2 ofiary śmiertelne, dzisiaj atak w Pakistanie: nie żyje ponad 100 osób i w znacznej większości nic niewinne dzieci. Ciapaci mnożą się  a potęge i dobiła mnie informacja że w moim rodzinnym mieście jakim są Gliwice w dzielnicy Sośnica, która graniczy z Zatorzem na którym mieszkam mają budować tym śmieciom meczet. Ktoś powinien zakopać tam zdechłą świnie, bo wtedy nie mogli by tam tego budować bo to wtedy dla nich jest „brudna ziemia”

Tym niezbyt optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy wpis i przepraszam za dłuższą przerwe ale wiecie, klasa maturalna i te sprawy

Łapcie tutaj filmik z euforią tych brudnych downów

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Religia

komentarze 3 do “Jebać Islam”

 1.  wojszat pisze:
  17 grudnia, 2014 o godzinie 20:25

  Jebać kurwa jebać ! ;D Tyle w temacie, ponieważ również mi podobnie jak Tobie nie chce mi się w tym temacie rozpisywać.

 2.  Szturmierz pisze:
  18 grudnia, 2014 o godzinie 09:52

  Cóz tutaj więcej mówić – wypierdolić to ścierwo tam skąd przylazło(co prawda za „naszą” namową i przyzwoleniem), a bardzie opornym odebrać życi…yyy „kozy”. ;) Oni się w temacie nie pierdolą, to dlaczego i my mielibyśmy? – A no tak! Jesteśmy Europejczykami i w imię cywilizacji i postępu, dajemy się zarzynać kurwa na własnym podwórku.

 3.  start2010 pisze:
  7 stycznia, 2015 o godzinie 23:41

  Postep postepem ale kurwa jak to gówno nie potrafi sie dostosowac to kurwa zakaz jebanym śmieciom. Już dawno bym kurwa zrobił na nich taką nagonkę jak w średniowieczu robili na wiedźmy czy innych skurwieli. Z tego co mi sie zdaje Japonczycy dali zakaz wjazdu temu scierwu do kraju. Tu kurwa tak nie mozna? Z unii wyjebia? To w dupie mam taką unie. Wybuduja ten syf to niech to kurwa spala jak tecze. Amen.

Napisz komentarz