Jebana, ogłupiająca telewizja

17 listopada, 2014, Autor:

Dziś będzie krótko i rzeczowo. Wkurwia mnie Polsat i TVN !!! Tych stacji po prostu nie da się oglądać. Wszystko przez te jebane seriale/filmy paradokumentalne. „Szkoła”, „Ugotowani”, „Masterchef”, „Top Model”, „Zdrady”, „Kto poślubi mojego syna”, itd., to nawet nie dno….To 3 metry mułu…Ogłupia toto ludzi okropnie i robi z nich idiotów. I jeszcze większość widzów myśli,że to prawda…Za niedługo tv będzie mówić ludziom co mają jeść, kiedy mają spać i kiedy,kurwa,mają się ruchać…Ludzie coraz bardziej podatni są na medialną papkę i jeszcze się z tego cieszą uważając, że są trendy i na czasie oglądając takie badziewie.

Smutne to, lecz niestety prawdziwe. A TVP Kultura, czy TVP Historia, stają się powoli niszowe…..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Jebana, ogłupiająca telewizja”

 1.  Szturmierz pisze:
  17 listopada, 2014 o godzinie 17:48

  Jebać telewizję.

 2.  kroma007 pisze:
  17 listopada, 2014 o godzinie 18:52

  obok Polsatu i TVNu zapomniałeś o starym, zabetonowanym TVP ;)

 3.  Letalne Prącie pisze:
  17 listopada, 2014 o godzinie 19:33

  O tym, kiedy mają się ludzie parzyć mówi akurat kościół, ale telewizji też już niewiele braknie. Rząd tylko na to narzuci podatki i wszyscy będziemy szczęśliwi!

  Cezik bardzo trafnie skomentował tę paratelewizję:
  http://www.youtube.com/watch?v=FhyWXYlUA5c

 4.  Sheezo pisze:
  18 listopada, 2014 o godzinie 07:47

  Nie macie wrażenia, że te programy typu „ukryta prawda” i inne gówna to po prostu są po to aby rozładować emocje? Moim zdaniem jest to celowo robione aby odwrócić uwagę od poważnych problemów. Kraj się wali na łeb, a ludzie zamiast się zbuntować to oglądają te badziewia, wyładują emocje i wszystko jest OK. Telewizja to trzecia władza, a Polsat i TVN nie od teraz trzyma z PO. Pozdrawiam.

 5.  nacjonalista pisze:
  18 listopada, 2014 o godzinie 15:02

  Jak kiedykolwiek jeden z tych skurwysynów co reżyseruje te „chujowe sprawy” czy „zjebaną prawdę” spotka mnie, to mu nogi z dupy powyrywam. Jebana spierdolina życiowa ,jak kurwa takie gówno można kręcić??? Kto wpadł na taki popierdolony pomysł.
  To jest ogłupianie społeczeństwa, za to powinno się iść do pierdla.

 6.  drawa pisze:
  25 listopada, 2014 o godzinie 10:40

  Sheezo, masz rację.TV bardzo ogłupia i sprawia,że ludzie zamiast koncentrować się na sprawach ważnych i istotnych, mają w głowie kolejnego uczestnika „Mam talent” czy też kolejną potrawę w „Ugotowanych”.

  A że kraj się wali na łeb, na szyję, to prawda. Nie bez powodu uciekło stąd ok. 2,5 ludzi.Ale o tym się nie mówi, dając tym, którzy zostali kolejne „Igrzyska” (chleba i igrzysk naród potrzebuje, czyż nie? ), ogłupiając ich przy tym niemiłosiernie.

Napisz komentarz