Polityczne kurwy i gównogłowie

3 listopada, 2014, Autor:

Normalnie daję z kapcia do domu jak przystało na porządnego szaraczka a z każdego słupa patrzą na mnie jakieś gęby obrzydliwe, paskudne mutanty. Tak sobie z tego kapcia idę i myślę sobie: co to tym ludziom się w dupach i czerepach przewraca, żeby się pchać tam na stołki oblepione kałem? Czy takie ścierwo kompletne co to się wiesza na tych słupach nie wie, że to najgorsze poniżenie dla niego jest? Ah, że niby coś chcą zmienić? Chuja kurwa, a nie zmienić. W miasteczkach dookoła mojej dziupli i w wielkiej metropolii cały czas ta sama klika siedzi. Banda skurwiałych męt społecznych w garniturach, co to tylko potrafi kiwać głową i pierdolić farmazony złociste. No kurważ, jak to można głosować na tych psubratów przebrzydłych? Jeden z drugim takie gówno, że jakbym nadepnął to nawet bym nie czyścił tylko od razu but won.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że ten nasz zasrany grajdół się trzyma tylko dlatego, że w samorządach dobrzy ludzie i uczciwi są. TAKIEGO WAŁA A NIE UCZCIWI. Wszędzie kolesiostwo i nepotyzm króluje, tworząc swoistą obleśną monarchię w tych burdelach szumnie nazwanych urzędami miast i gmin pierdolonych. Po plecach się pchają, a te całe śmieszne wybory to tylko żałosna wymówka, bo ryje i tak te same zostają. To już lepsi są Ci na samym szczycie, bo im przynajmniej próbują na ręce patrzeć, a tu? Kradnie tylko taki skurwysyn ile wlezie.

Wiecie co zrobię? Wyjdę nocą ciemną i będę nożem rąbał tych skurwieli na plakatach. Na pisak mnei nie stać, zresztą pisać na każdym, że jest kurwą to trochę za dużo czasu zajmuje. I CHUJA A NIE PÓJDĘ GŁOSOWAĆ NA TE ŚWINIE PIERDOLONE I DO WAS TEŻ O TO APELUJĘ: zastanów się, nim sprzedasz swój głos tłustej świni pod krawatem.

Jak to możliwe, żeby człowiek mógł być takim ścierwem, żeby pchać się do władzy? Skąd takie gówno zamiast mózgu, że tylko krzywdzić by chciał i statystykami zasłania? Przecież to obrzydliwe. I nie ma wyjątków. I kuce. I hołota czerwona. I nacjonale pierdolone. Wszyscy z jednej matki-kurwy pochodzą. Cytując klasyka: ,,na pochybel czarnym i czerwonym”.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Chujowo, Edukacja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Zachowanie

komentarzy 5 do “Polityczne kurwy i gównogłowie”

 1.  Nuka pisze:
  3 listopada, 2014 o godzinie 19:55

  Ja – to choć mam je tylko dwie… – utożsamiam się ze StoNOGĄ. Kampanie to wyrzucanie hajsu w błoto i przekrzykiwanie się w kłamstwach. Rzygam tęczą od dawna…

 2.  Nuka pisze:
  3 listopada, 2014 o godzinie 19:55

  No i 10, rzecz jasna.

 3.  kroma007 pisze:
  3 listopada, 2014 o godzinie 20:28

  dlaczego to robią? dla kasy i prywatnych interesów!! ot co. ale dycha i tak ode mnie za prawdę;)

 4.  Dragotrim pisze:
  3 listopada, 2014 o godzinie 21:06

  Zgadzam się w połowie. Też uważam, że plakaty wyborcze na słupach to śmieci. Ich miejsce jest na specjalnych tablicach. Wystarczyłoby, żeby Zarząd Dróg i Zieleni nie podpisał jednego papierka, a już tego cyrku by nie było. Tak naprawdę większość głosuje na twarze, a najbardziej rozpierdala mnie w Trójmieście pan, co już trzeci raz (przynajmniej trzeci odnotowany przeze mnie raz) robi sobie fotę ze stetoskopem. Czyli kurwa co? Jak jestem cukiernikiem, to mam se jebnąć fotę z tortem? Ale absolutnie nie zgadzam się z tym, że nie warto głosować. Bo warto, ale nie na te dobrze znane partie, które już rządzą X lat w danym mieście. Brak głosu to godzenie się na wszystko, co będzie, czyli jednym słowem brak zainteresowania tym, czy ktoś cię będzie ruchać, czy nie. Ale z drugiej strony nie dziwię się, że jest tyle plakatów – jacy wyborcy, takie wybory, oni muszą widzieć dużo twarzy, bo lubią, jak ktoś ich prowadzi za rączkę.

 5.  Szturmierz pisze:
  4 listopada, 2014 o godzinie 09:32

  Polityka to kurwa, ludzie z natury sa źli, a najgorsze jest to, że aby wygrało zło wystarczy obojętność ludzi dobrych. Tyle w temacie moi kochani.

Napisz komentarz