ALLAH KURWA AKBAR

23 września, 2014, Autor:

Witam w sumie to mój pierwszy wkurw no i chuj z tego?

Coraz bardziej zaczynają mnie wkurwiać muslimy. A jak ktoś mi zaczyna napierdalać że to takie nietolerancyjne nienawidzić muzułman to mam ochotę dać mu w pysk. Nosz kurwa ile można ,jak narazie wszystkie wojny na bliskim wschodzie to spowodu tych pojebów ,kurwa religia pokoju jasne że kurwa tak.Mam nadzieję że amerykany ich tak wybombardują że tym arabom się odechcę mordować kogo popadnie.Niech się kurwa pierdolą szmatogłowi i wypierdalają jak najdalej od Rzeczypospolitej.
Tak samo kurwa z Rumunami.Jak ostatnim razem byłem  w Cieszynie no kurwa na każdym kroku Rumuny siedzą i żebrzą oczywiście każdy kurwa obowiązkowo jest ślepy, kaleka, chory i chuj wie co jeszcze a jak mu się znudzi to jebana kula pod pachę i zapierdala przepychając się przez tłum. Jak usłyszałem że te skurwysyny wdały się w bójkę z orszakiem weselny to mnie chuj strzelił, kurwa albo zamknięte getta dla nich wybudować albo nie wykurwiają z kraju. TOŻ TO RASIZM HOMOFOBICZNY ZACOFAŃCU powiedziałby każdy pedało-lewak ale nie kurwa ,jakby wychować  kogoś z cygańskiego z pochodzenia to nie przeczę że nie był by zwykłym człowiekiem.Ale kurwa jak te chuje w grupach żyją i wychowują się nawzajem no to chuj, mam w dupie czy taki cygański wychowaniec jest żydem, arabem, niemcem, chińczykiem czy kim innym z pochodzenia.Co mnie jeszcze wkurwiło ostatnim razem? Ano jebani pseudo antysemici, kurwa jebane łyse pały drechole z kurwy syny wszystkie takie niziny społeczne to na odstrzał albo do obozu pracy. Ta kupa gówna w życiu ani jednego żyda nie widziała kurwa to tego to pewnie połowa z nich to mają żydowskie pochodzenie. Zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek kurwa ktoś się odpierdoli od żydów??? No ja rozumiem Niemiecki narodowych socjalistów z okresu 3 Rzeszy bo żydów było pełno w Europie i JAKIŚ powód mieli no ale kurwa chuj tych łysych pał obchodzą żydzi? Chyba tylko po to by mieć dodatkowe wyzwiska na służby porządkowe…

W najbliższym czasie napisze jeszcze trochę bo od dwóch dni chodzę tak wkurwiony tak że mnie łeb boli.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Polityka i gospodarka, Religia, Różności, Świat, Zachowanie, Zwyczaje

komentarze 4 do “ALLAH KURWA AKBAR”

 1.  Nuka pisze:
  25 września, 2014 o godzinie 20:01

  To, że coraz więcej w Polsce Rumunów, Bułgarów i innej ciemnoskórej mieszanki, to wiadomo, ale teraz podkurwię Cię jeszcze bardziej, chociaż nie wiem, jaki masz stosunek do np. Ukraińców… Posłuchaj. Ten kraj zaczyna teraz grubo cisnąć ze swojego – jestem po prostu zaszokowana, ilu obcokrajowców właśnie wpędza do nas. U nas kijowo, ale u nich? Jeszcze gorzej. Posłuchaj, Ukrainiec na ulicy o tej porze roku w Polsce pod koniec miesiąca – to nie turysta, kurwa, nie ma co się łudzić. To osobnik, który teraz będzie próbował złapać tu pracę, ogarnąć mieszkanie i sprowadzić swoją rodzinkę. Kurwa! Na poparcie tezy – jestem ostatnio u lekarza medycyny pracy, a przede mną… ośmiu cudzoziemców! Ogarniają więc sobie już służbę zdrowia i zaraz zaczniemy prawdziwą walkę o byt, bo nie dość, że sami między sobą walczymy o pracę, to okazuje się, że może być jeszcze gorzej, a konkurencja – nie śpi.

  W ogóle jestem wkurwiona dziś w chuj, więc to tak po krótce, bo Modę na Sukces by o tym nakręcił…

 2.  Dragotrim pisze:
  28 września, 2014 o godzinie 11:24

  W ogóle nie odróżniasz Rumunów od Cyganów. To są dwie zupełnie inne nacje. Cyganie wywodzą się z krajów hinduskich i również ich nie lubię, ale nie mieszajmy w to Rumunów. Wiesz, kto był Rumunem? George Enescu – znany kompozytor. I ni chuja byś go nie odróżnił od losowego Andrzeja z Polski. Co do Islamu – okej, to jest problem, ale faworyzowanie Ameryki to medialna głupota. Mam dosyć słuchania, że Rosja jest zła, bo bombarduje, atakuje i tak dalej, ale Hamerykanie są spoko, jeśli robią to samo. Oni nie walczą z islamem – oni walczą o ropę. Zaatakowaliby nawet pingwiny na Biegunie, wmawiając ludziom, że walczą z ich uciskiem, byleby się dorwać do tego surowca. Sam islam – jak zresztą każda religia moim zdaniem – jest ideologicznie zły, lecz rzeczywiście staje się coraz agresywniejszy. Co do żydów, w połowie się z tobą zgadzam, ale nie zapominaj, że wielu bogatych żydów lubi kantować, jeśli ma ku temu sposobność. Przykład? Żydzi amerykańscy, którzy żądali wynagrodzeń za obozy zagłady, w których nigdy nie byli, bo w tym czasie siedzieli sobie w USA.

 3.  nacjonalista pisze:
  6 października, 2014 o godzinie 20:28

  Nie mam nic do Ukraińców jestem po ich stronie w wojnie z Rosją, ale uciekanie z własnego kraju bo tam burdel do nas i robienie u nas burdelu jest nie w porządku.
  Dragotrim tak w zasadzie nie obchodzi mnie czy to Rumunowie,Cyganie, Chińczycy czy kto inny, nie jestem ksenofobiczny i zapraszam do Polski wszystkich obcokrajowców byle by zachowywali się tutaj dobrze i nie robili żadnych problemów.

 4.  Letalne Prącie pisze:
  8 października, 2014 o godzinie 18:44

  @Dragotrim: tylko różnica jest taka, że ropa jest daleko od nas i PR Ruskich wypada gorzej niż jakby się o niego nie starali.

Napisz komentarz