Staże Szkolne

13 sierpnia, 2014, Autor:

wkońcu się wkurwiłem!
1 Września 2013 szkoła poinformowała uczniów 3 i 4 klas, że wystartował projekt unijny który zapenia uczniom kursy kwalifikacyjne i płatne staże zawodowe, ok ja jako elektryk zapisałem się z kolegami na 3 rzeczy, kurs z elektryki, kurs na uprawnienia SEP do pracy przy prądzie do 1000V i na staże. kurs dokrztałcający się rozpoczął i wszystko pięknie. ale wkurw jest o stażu więc staż trwał od 23 Czerwca do 18 Lipca w jednej z małych gliwickich firm, ubrania dostaliśmy wszystko ładnie pięknie ale wyraźnie na umowie piszę że wynagrodzenie 1500zł brutto dostaniemy w przeciągu 2 tygodni od zakończenia stażu, do dziś kasy nie dostałem. Babka ze szkoły wyjebała nam z hasłem, że kase dostaniemy dopiero w okolicach 15 sierpnia, no kurwa mać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 6,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Staże Szkolne”

  1.  Szturmierz pisze:
    13 sierpnia, 2014 o godzinie 15:34

    Ty się ciesz, że w ogóle dostaniesz! Przez ostatnie 2 tygodnie zapierdalałem jak się okazało za darmo. A okazało się kurwa wczoraj, o 23 pierdolone cwele.

  2.  drHouse pisze:
    13 sierpnia, 2014 o godzinie 17:00

    Dymanie na całego. Jeśli dupy Wam nie przyspawało do maminej spódnicy, uczcie się angielskiego, hiszpańskiego czy jakiegokolwiek innego pożytecznego języka i wypieprzajcie z Polandii. Jak nie jesteś specjalistą jakimś, bardzo poszukiwanym na świecie to żadna polska szkoła nic nie da. Nawet nostryfikacja dyplomu nic nie da – wiem z autopsji. A uprawnienia elektryczne i tak na miejscu będziesz musiał robić, bo niby PAN Europejskie kwity wydawane w Polsce są gówno warte.

Napisz komentarz