Wpis po latach

5 lipca, 2014, Autor:

Witam wszystkich po kilku latach przerwy w pisaniu. Sama się dziwię, że to już tyle czasu minęło.  Kilka starych bywalców jednak zostało (pozdrawiam Was szczególnie).  Nawet dokładnie nie pamiętam jak trafiłam na tę stronę. Obecnie mój styl pisania nie jest taki wulgarny co kiedyś.  Na pewno po takim czasie macie inne powody do „wkurwiania się” (może oprócz sytuacji gospodarczej i politycznej). Teraz już  jestem na studiach.  Sesja i egzaminy to sam stres.  Najgorsze jest bieganie za ocenami i żebranie o ocenę (zaś we wrześniu czeka mnie poprawka). Dopiero niedawno zaczęłam wakacje, ale na szczęście z nastaniem moich wakacji rozpoczęła się dobra pogoda.

Teraz pozdrawiam wszystkich czytelników mojego wpisu. Odezwijcie się.

(W archiwum zobaczyłam ostatni wpis o kartach miejskich.  Na szczęście klikanie w sierpniu zostanie zniesione po 3 latach od wprowadzenia.)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Różności, Życie

komentarzy 5 do “Wpis po latach”

 1.  Agrest pisze:
  5 lipca, 2014 o godzinie 18:40

  Witaj Kirciu ! Liczymy na dużo ciekawych , a zarazem wkurwiających wkurwów :D

 2.  kroma007 pisze:
  5 lipca, 2014 o godzinie 20:06

  powitać po latach;]

 3.  Letalne Prącie pisze:
  6 lipca, 2014 o godzinie 02:00

  też miałem roczną przerwę kiedyś tam:) bardzo miło jest widzieć powrót starego bywalca. zwłaszcza starszego stażem niż aktualna administracja:p

 4.  wojszat pisze:
  6 lipca, 2014 o godzinie 15:13

  Witaj Kirciu ;) Mój styl pisania też ostatnio chyba się zaczyna zmienić, nie kurwuję już tak jak wcześniej.Tak po prostu, można chyba powiedzieć, że „nudzi” mi się kurwowanie.Może to przez te wakacje i dobrą pogodę, kiedy powodów do wkurwiania jest…chyba mniej ! :)

 5.  ASPIRYNA pisze:
  6 lipca, 2014 o godzinie 17:25

  helo to ja aspi…

Napisz komentarz