Umarł wkurw, niech żyje wkurw!

4 grudnia, 2013, Autor:

Bracia,

dzięki naszemu wspólnemu zgraniu i zaangażowaniu emocjonalnym, intelektualnym i finansowym powróciliśmy na fale wkurwienia, za co wszystkim bardzo dziękuję. Bez Waszego dopingu i dofinansowania nic by nie ruszyło i okręt naszych doświadczeń zatonąłby w głębiach internetu.

Administracyjnie rzecz wygląda następująco: admin pozostaje adminem, jako praojciec i właściciel tego tu padołu. Mam nadzieję, że wciąż będzie nas odwiedzał;)
Wszelkie kwestie techniczne, pomysłowe i cokolwiek przyjdzie wam do głowy – piszcie do mnie na letalne.pracie@gmail.com lub prywatnie, jeśli ktoś takowy adres posiada. Jestem bardzo otwarty na wszelkie propozycje postępowe, majątkowe, matrymonialne i alkoholowe. No, może bez matrymonialnych..

Technikalia:
jesteśmy na nowym hostingu i na najnowszym WordPressie. Hosting na razie w fazie sprawdzania, czy spełnia nasze zachcianki, czy nie – dlatego mamy go na pół roku – do 01.06.2014r. Proszę Was wszystkich, byście w miarę możliwości informowali mnie, kiedy strona lub jej część nie działa. Jeśli stanie się to uciążliwe – zmienimy hosting na coś przyzwoitszego. Ten jest wersją budżetową. A jak już przy budżecie jesteśmy…

Dzięki Zbanowanemu, niezarejestrowanemu użytkownikowi, Faqusiowi, ASPIRYNIE i Solarowi uzbieraliśmy trochę grosza. Dla nowych użytkowników była super promocja i wytargowaliśmy sobie 45zł za 6 miesięcy. Zostało nam dokładnie: 170zł już po opłaceniu hostingu do końca maja. Pytanie do Was: co robimy z resztą złotych monet? Mam propozycje:
1) zostawiamy to jako wspólny budżet na ew. zmianę hostingu/ przedłużenie obecnego
2) nagrody za… np. wkurw miesiąca albo na kaucję, w razie gdyby ktoś z nas przekroczył jednak granicę wkurwienia i trafił na dołek
3) zwracam Wam pozostałości proporcjonalnie do wkładu i w maju kolejna żebranina

Czy macie życzenie, by upublicznić wpłaty? To tylko na wypadek, gdyby ktoś miał wątpliwości, czy sobie czegoś przypadkiem nie przygarnąłem. Hajs się musi zgadzać.

Na koniec podziękowania dla admina, który cierpliwie znosił i odpowiadał na wszelkie pytania podczas tych niespełna dwóch tygodni ;)

Z poważaniem,

Letalne Prącie

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 8 do “Umarł wkurw, niech żyje wkurw!”

 1.  admin pisze:
  4 grudnia, 2013 o godzinie 23:10

  Sugeruje zostawic kase na opcje (1).

 2.  Faquś pisze:
  5 grudnia, 2013 o godzinie 00:53

  J.W. -> Dobra opcja. Ja osobiście będę odkładał jakiś grosz, o ile nie przepije, na następną zrzutę. Także mój miecz nie zardzewieje !
  Skoro już jesteśmy przy propozycjach: skoro MW przeszedł spod skrzydeł admina na rządy ludu(fuj! :P) to może założymy jakąś zajebistą, wykurwistą radę, która będzie operować i rządzić. Żeby nigdy nie był jeden admin, bo ta opcja, jak widać, ma swoje wady niestety.

 3.  Zbanowany pisze:
  5 grudnia, 2013 o godzinie 13:49

  Ja podobnie jak admin i Faquś, uważam że opcja numer jeden jest najlepsza.

 4.  skrycie_zly_pawel pisze:
  5 grudnia, 2013 o godzinie 20:31

  Popieram przedmówców. Nie zdążyłem się dołożyć, a jeśli bedziesz trzymał kasę na następny raz to już raczej zdążę.

  Co tu dużo gadać – Letalny, świat jest ci wdzięczny.

 5.  prywatnyKat pisze:
  5 grudnia, 2013 o godzinie 20:35

  no tak przyglądałem się od kilku dni co z tego wyjdzie, niestety nie mogłem wesprzeć groszem, bo go na ten czas nie mam.
  Admin podjąłeś właściwą decyzję oddając swe dzieło społeczności i jak widać wszystko się udało. Oczywiście brawo dla pana Letalnego i reszty, bez których zaangażowania nie byłoby megawkurwa, jestem pełen podziwu. Teraz już rzadziej wchodzę, ciężkie czasy nastały dla mnie, ale na pewno nie zapomniałem o megawkurwie. Pozdrawiam!

 6.  Letalne Prącie pisze:
  6 grudnia, 2013 o godzinie 13:20

  Bardzo duże TAK dla rady!
  Praca nad forum wre, dziś powinno się urodzić;)

 7.  kroma007 pisze:
  6 grudnia, 2013 o godzinie 20:44

  kurwa, Letalny… jestem wzruszony, dokonałeś wspaniałego dzieła i wielkiej pracy :)

 8.  Solar pisze:
  6 grudnia, 2013 o godzinie 22:14

  Ja również jestem za opcją pierwszą, coby hajs zostawić na przyszły hosting a jak braknie to się zrzuci ponownie. No i git, kurwa.

Napisz komentarz