Szkoła

20 listopada, 2013, Autor:

Kolekna środa i kolejny wkurw, tym razem na celownik biorę szkołe do której aktualnie chodzę i wiem że to temat rzeka, każdy ma podobnie i mogę się tylko podzielić moją opinią na ten temat.

Chodze już trzeci rok do technikum budowlanego ale mniejsza z tym i od zawsze męczę się z matematyką która jest masakryczna uczę się w domu na sprawdzian, jest wszystko git i myśle że umiem (ucze się z zadań maturalnyh) a przyjdzie sprawdzian i idą takie zadania które nigdy na żadnej maturze nie padły i zawsze kończy się tak samo. Kolejna sprawa ludzie w szkole w pierwszej klasie nie miałem lekko były osoby które próbowały mnie wykończyć psychicznie ale jakoś to przebolałem i teraz jest git, młodsze roczniki to w dużej mierze nie wychowane lachony i debile ale część osób jest spoko. Kolejnym aspektem będzie poziom komwersacji z nauczycielami i zarzuce tu przykładami
nauczycielka z Angielskiego u której nic się nie nauczyliśmy przez te 2 lata i teraz jest to samo, już więcej się nauczyłem grając w League of Legends bo ów nauczycielka jest bardzo podatna na zagadywanie jej.
Nauczycielka z matematyki, jest sytuacja gdzie nikt nie rozumie danego materiału to zamiast z nami poćwiczyć to idzie z materiałem dalej nosz WTF.
OK nie będe się tu rozpisywał w nieskończoność bo to nie ma sensu, zapraszam do komentowania i do kolejnego postu w kolejną środe
narka.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 6,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

1 komentarz do “Szkoła”

  1.  Rumun pisze:
    4 czerwca, 2014 o godzinie 21:40

    Wiesz kiedy zrozumiesz żeś głupi? Za jakieś 10,15lat. Nie ma nic prostszego jak matma, fiza i chemia razem do kupy wzięte. Czego Ty kurwa nie kapujesz? Czego? Dodawania? Mnożenia? Całkowania? Różniczkowanie do glacy nie włazi? Mniej JARANIA kolego to wejdzie. Zero logiki Ci młodzi dzisiaj mają. Wiesz dlaczego profesorka z towarem leci do przodu? Bo jest zdania że jeśli baba kuma i się nauczyła to i chłop zrozumie! Nie głupio Ci że baba wie a Ty nie?

Napisz komentarz