na chuja czubom te CB radia w samochodach?

22 lipca, 2013, Autor:

Wkurwiają mnie cwaniaki z antenami do CB na trasie którzy lecą 120 – 140 na 70-tce…
Serio mnie wkurwiają!
Zastanawiam się kiedy w tym cyrku jakim jest Polska – w cyrku w którym wszystko jest od ludzi nie dla ludzi i wszystko jest zakazane – i CB radio stanie się urządzeniem zakazanym tak jak w Italii czy Austrii gdzie płaci się nawet po kilka set euraków mandata za samo choć by posiadanie…

Jeden debil drugiemu debilowi krzyczy:
– czyściutenko, szerokości kolego…

więc kolega dopierdala bo mówili że czyściutenko…

Teraz ten pierwszy mija tego drugiego z ogromną prędkością a sam mijany który wcześniej krzyknął mijającemu że czysto – grymasi pod nosem: ” POJEB, ZOBACZ JAK DOPIERDALA IDIOTA…”

To mnie wkurwia mocno… serio…
Kraj idiotów!

Kuzyn mój – fascynat radia CB też sie przejechał. Kuzyniak smiga na Tirach. Ma porządnego Alanka w kabinie.

Od lat kilku zapierdala po polsce i co 20km krzyczy że stoją! Oczywiście nie stoją ale On krzyczy.

Zobaczcie… sami…

TIRowcy powinni się zgadać i w całej Polsce napierdalać że co 15km stoją! Ale by było wesoło!

Bezpieczeństwo poprawione o 1000.000 procentów :-)

tymczasem jest to zjebane pudełko za 200zł nikomu do niczego nie potrzebne

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 1,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “na chuja czubom te CB radia w samochodach?”

 1.  Faquś pisze:
  22 lipca, 2013 o godzinie 19:56

  To zjebana Italia i zjebana Austria, że to jest zakazane. jestem przeciwko każdemu przejawowi ograniczeń wolności własnej. Jebać rząd, który wie co dla obywatela najlepsze !

 2.  skrycie_zly_pawel pisze:
  22 lipca, 2013 o godzinie 20:36

  Faqus dobrze gada, polać mu!
  Cb nie jest po to, żeby ostrzegać innych czy miśki stoją, tylko żeby ogólnie było wiadomo co się dzieje na drodze. Zawsze można spytać o dojazd albo objazd itp.
  A tak w ogóle to możesz nie słuchać cb, moim jednak zdaniem się przydaje (wiem co mówię, od drugiego roku życia jeżdżę regularnie z tatą w kursy 24-tonówką)

 3.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 05:50

  U nas jest legalne bo biznes na tym jest. Polak głupi – wszystko kupi. Moim zdaniem w osobowych CB radio powinno być zakazane tak jak w innych krajach! Baaa… W Szwecji można iść za to nawet siedzieć! I baardzo dobrze. A wiecie dlaczego? Widać to choć by na krajowej E7 z Gdańska do Warszawy. Wszystko co ma antenę do CB dopierdala ile fabryka dała. Nie ważne czy ciągła, nie ważne że wiocha i dzieciaki na rowerkach zasuwają, nie ważne! Ważne jest że jest CB i w eterze krzyczą że czysto! Znam takich dwóch CB-stów! Obaj w Radomiu. Wrócą za jakieś 6,7 lat :-) Oni też mieli CB. Pomogło im w zabiciu kilku osób bo przecież i na 70-tce można dopierdalać 160! A co tam… Zastanówcie się tak na zdrowy rozsądek! Czy leciał by 160 (sam się przyznał) gdyby nie miał CB? Pewnie nie! Co do całokształtu – miałem na myśli mobilki prywatne. To logiczne że w TIRach się przydaje choć by z uwagi na bezpieczeństwo w chwili gdy lecisz z 10 paletami laptopów :-) Miałem jedynie na myśli przygłupów w 20 letnich skorupach na wiochach bo śmigając po kraju zauważyłem że Ci z antenami przesadzają z NOGĄ i to często kilkukrotnie. A co zrobisz gdy taki przygłup w Nexii bez podłogi rozpindoli Ci dzieciaka na drodze bo leciał 120 zamiast 70? Na CB powiedzieli mu „czysto”. A chuj tam że Twój dzieciak jechał rowerem! A chuj tam że gdyby baran jechał 70 to by go nie trafił! A chuj tam z ludźmi! Przecież powiedzieli: nigdzie nie stoją, radaru ni ma. I oprzyj się takiej ładnej, nowej prostej teraz. Ogólnie mówiąc – jak ktoś posmiga kilkanaście razy do Skandynawii, Niemiec, Holandii czy nawet już Czech to zauważy gołym okiem że – największy dzikus-pojebus za kierownicą to Polak i Litwin! I jeszcze CB radio zalegalizowali idiotom… Szok

 4.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 08:27

  zobaczcie sami. Przykład Niemiec. I celowo mówię o Niemcach bo w Polsce nowe autostrady (kawałki autostrad) też są niczego sobie! Dlaczego na zachodzie – wyprzedzasz na autobahnie nieoznakowany radiowóz – masz na blacie 220km/h i radiowóz nawet kurwa uwagi nie zwróci! Dlaczego? Cały kraj ma zakazane zakładanie pojebanych diod LED zamiast mijania, zakazane CB radio, zakazane palenie podczas jazdy z prędkością pow. 130km/h na autostradzie. Wiele rzeczy jest kurwa zakazanych a … wypadków jest 1000.000 razy mniej jak w kraju w którym wszystko kurwa wolno! Przecież u Nas też na drogach są fury które spokojnie polecą i 250km/h! Są do tego przystosowane! Jest już tu sporo kawałków niby autostrad – oddzielonych płotami od zwierzyny, proste, piękne, szerokie no i kurwa – przez taki debilizm wszechobecny musi stać ograniczenie do 140 km/h gdzie na zachodzie zobaczył byś przekreślone 130 i dopierdalaj ile chcesz! Najlepsze jest to, iż pomimo braku ograniczenia – średnia komunikacyjna prawie wszystkich samochodów to 170 a nie 270! Uczyć pokory i szacunku trzeba zacząć od wprowadzania zakazów! Niestety! Upierdolisz polsce CB RADIO – będzie bezpieczniej, wolniej … Później można myśleć o zwiekszaniu limitów prędkości … Tymczasem u Nas jest tak że znajdzie się zawsze jakiś pojeb który bedzie darł BUSEM (oczywiście z anteną) lewym pasem autostrady 120k/h i kurwa blokował resztę kraju bo co tam – tu można wszystko! I oczywiście – winne jest raz kolejny CB radio! bo bus dopierdala lewym pasem wiedząc że nieoznakowany jest 40km dalej … Ot morał cały! Radiowóz czy radar powinny być niespodziankami!! Tymczasem tylko w tym pojebanym kraju kilometr przed fotoradarem stawia się znak informujący: KONTROLA RADAROWA buhahahaha…. Naprawdę kraj pojebusów! Mnie w Nimcach pierdolnął fotoradar ukryty w żywopłocie. Było 50 – jechałem 70… 200 eurasów nie ma! I baaardzo kurwa dobrze! Nigdy do końca nie wiem gdzie mi fotę przyjebią a tu??? Po chuja te radary?? Po chuja miliardy złotówek wypierdolone w błoto?? By jeden z drugim informował się o tym gdzie stoją?? To jest dopiero szczyt kretynizmu!!!

 5.  middy1983 pisze:
  23 lipca, 2013 o godzinie 08:37

  I Polska w kryzysie patrzy jak zachód wille kupuje i nowe fury co 3 lata zmienia tymczasem na każdym szczeblu gospodarki jednym pojebanym przepisem wypierdala się w błoto setki mln. złotych! Postawią mi 10 fotoradarów za 200.000zł i za kolejne 10.000zł poinforumują kulturalnie znakami gdzie owe radary stoją! To jest dosłownie paranoja!!!!! 210.000zł na odcinku kilku kilometrów w błoto. Nie mogą rozdać bidolom by samotne matki na chleb miały???? Nie mogą??? Przecież kurwa w takim systemie – pojeb za kierownicą przejedzie obok radaru 50km/h a za nim dojebie jakąś babkę na maskę bo będzie już miał 100km/h!!! Co jest grane w tym kraju???? Czy politycy i ustwodawcy po studiach są naprawdę takimi kretynami??? Kolejna sprawa to pojebane ograniczenia!!!!!!!!! Trasa Legionowo > Zakroczym. Ładna, prosta, nowa. Ograniczenia 70km/h – teren praktycznie poza miejski. W niemczech stał by znak 100km/h a w Italii 90! U Nas jest 70 w porywach 60! Tymczasem trasa do Sulejówka, dziura na dziurze, las o okół, tory kolejowe odstają kurwa 23cm nad asfalt (mierzyłem!!!!!!!!!!!) koleiny jak chuj i ograniczenie do 90!!! No zobaczcie… Nie da się jechać więcej jak 50-60 to pozwalają a tam gdzie pogonisz 90-100 to ci kurwa znak z 60-tką postawią!!!! Cieszę się że wracam już we wtorek. Od 1999r (chwila wyjazdu) do dziś był bym w Tworkach teraz leczony na Nerwicę a do fryca musiał bym zapindalać kryć siwiznę conajmniej raz w tygodniu. Ale dobry taki przyjazd raz na 10-15lat w ten syf! Ciśnienie odepcha wszystkie kanaliki. Mniejsze ryzyko zawału później … haha

Napisz komentarz