Srotbus

16 czerwca, 2013, Autor:

Nie było mnie trochę, a więc nazbierało się moich wkurwów i wkurwików. Zbierałam siły, aby napisać wkurwa. No to zaczynamy.

Jak już pisałam na ścianie wkurwików wyjechałam na praktyki do Niemiec, do miasta Cottbus na początku maja. Wszyscy zapewniali mówiąc „Jedźcie tam, nie będziecie żałować!”. Chuja kurwa, a nie żałować. Jadąc za granicę już mi ciśnienie zaczęło rosnąć. Jakaś kurwa usiadła się obok mnie i rzygała caluteńką drogę. Nie było możliwości zmiany miejsca, bo jechalismy busem zaledwie 10osobowym, w którym jechało oczywiście kurwa 13osób. Pechowa kurrrwa trzynastka. Pizda rzygała całą drogę, a mi pozostało całą drogę to wdychać. Na następny dzień wykłady, robota w hotelu i wolny czas. Za 6-7h roboty w hotelu zapłacili za ledwie 5 euro za dzień. To było kurrrwa śmieszne. Stawka za dzień miała wynosić 3 razy tyle. Wkurwiłam się i przed wyjazdem narzygałam w jednym z pokoi do łóżka. Mieli kurwa prezent ode mnie. W trakcie pobytu zamiast mieszkać w hotelu wyjebali nas do jakieś kamienicy, gdzie po tygodniu mieliśmy włamanie i byliśmy opierdoleni z kasy, którą zarobiliśmy w ciągu tygodnia. Nikt się tym nie przejął, a do tego musieliśmy kolejny tydzień pracować za darmo, aby spłacić szkody, który jebany pizdozłodziej musiał zrobić: rozjebać ściane, zbić lustro, roztrzaskać lampe, a do tego naszczał skurwiel na łóżko orzyguski. Pracownice traktowały nas jak ułomnych, którzy nie potrafią podstaw języka obcego i komunikowanie kończyło się z nimi na wysłuchiwaniu ciągle jednego powtarzającego się słowa „schnella”, a jak mówiło się do nich po niemiecku oczy wyłupiały jakbym chciała je zamordować. W głębi duszy miałam ochote wziąć jedną, czy drugą i walnąć kilka razy o parapet krzycząc „Schnellaaa kurrwaaa suko”! Zajeeeebiiiście kurwaaa tam było tak jak obiecali. Gdy wróciłam do domu okazało się, że więcej pieniędzy wydałam na transport i ubezpieczenie, niż zarobiłam. Nie wiedziałam czy śmiać się z tego, czy płakać. To było kurwa jebana mać żałosne. Wróciłam z marnymi groszami do domu wkurwiona jak nigdy. Miało być tak pięknie, a skończyło się przestrogą na przyszłość. Mówią, że Polacy to oszuści, złodzieje, wyjedź do Niemiec, a okaże się, że w cale tak pięknie nie jest jak mówią. Nigdy więcej za granicę i chuj! Nie polecam nikomu, Polak jest traktowany jako gorsza rasa i zrównywany z błotem.

Na razie tyle… Może niedługo powstanie kolejny wkurw.
Pozdrawia wszystkich wkurrrwionych Szakalaka!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Srotbus”

 1.  skrycie_zly_pawel pisze:
  16 czerwca, 2013 o godzinie 23:00

  I cóż mamy napisać… Powszechnie wiadomo, jak traktuje się Polaków, a szwaby gnębią naszych wybitnie.
  Teraz jest taka moda na pracę za granicą, ale jak wszyscy inteligentni Polacy zwieją do USA czy Prusów, to Polska będzie leciała na dno. Zostaną sami fizyczni robole po 40tce.
  Wniosek z tego taki:
  Zostańcie w kraju, Polaki!
  Ratujcie swoją ziemię
  Nie uciekajcie do Niemiec!
  Polska już dziś tonie
  W pieniężnym maratonie.
  walić Zachód, olać Stany,
  Kraj swój wpieraj ukochany!

 2.  Faquś pisze:
  17 czerwca, 2013 o godzinie 09:35

  Obrzygałaś łóżko? Zacnie ! Zemsta musi być :)

 3.  Letalne Prącie pisze:
  17 czerwca, 2013 o godzinie 11:01

  Bum szakalaka
  zajebali mi zarobek?

 4.  Letalne Prącie pisze:
  17 czerwca, 2013 o godzinie 11:27

  Tag Zarzygaj łóżko, podziękuj za gościnę wymiata :D

  Skrycie_zły, jeśli interesujesz się wspieraniem Polszy jest kilka dobrych artykułów, m.in. o walucie lokalnej.
  http://www.wykop.pl/ramka/1538515/polska-gospodarka-jaka-jest-a-jaka-powinna-byc/

 5.  Szakalaka pisze:
  17 czerwca, 2013 o godzinie 13:18

  Faquś zapomniałam dodać, że u nich potrawy są obrzydliwe, a mają zwyczaj nie wyrzucać jedzenia ;) Więc miałam czym rzygać :D

  Letalne można się do tego tak odnieść :)

 6.  Szturmierz92 pisze:
  18 czerwca, 2013 o godzinie 21:33

  Kurwa, przeniosłaś mnie kilka miechów wstecz, kiedy to ja zapierdalałem na obczyźnie. Nie ma znaczenia w jakim kraju pracujesz – Jesteś Polakiem? Na starcie trzeba cię zrównać z gównem. Ale przynajmniej zemściłaś się nad wyraz oryginalnie :D

Napisz komentarz