W sumie po co to komu?

10 kwietnia, 2013, Autor:

„Twój świat zaczyna się pieprzyć i wszystko pod górkę?

Zdobyłeś kolejny poziom.” – Courage Wolf

Za potrzebą szybkiego smsowania/czatowania chciałem skorzystać z normalnych klawioczy laptopa, więc googluję porad i programów, które połączyły by mój telefon z qwerty.
W popularnych markach nie ma takiego problemu, ale że korzystam z LG z podwójną sim to nie jest to takie łatwe. Wujek Google mówi, że ktoś przede mną już próbował i pytał się na ebgsm.com, a oto jak wypowiada się administrator-redaktor serwisu :

„W sumie po co to komu,…”
Że co?
„…zanim podłączysz tel to kompa, uruchomisz program napiszesz esa stracisz całe 5 minut. (oczywiście zakładając, że masz kompa włączonego bo jak nie to z 15 minut Ci zejdzie) Szkoda czasu na takie zabawy.”
No kurwa, rzeczywiście!
„Jak chcesz już wysyłać SMS z kompa to wysyłaj przez bramki SMS na internecie, a nie kombinuj jak koń pod górę z podłączeniem telefonu do komputera po to by wysłać SMS. To trochę tak jakbyś chcąc zadzwonić z swojej komórki, leciał do najbliższej budki telefonicznej by tam wykręcić numer. Bez sensu.”

Ale ja głupi jestem! Złota rada! Odbieranie przez telefon, a potem pisanie w bramce i każdorazowe ustawianie nadawcy i 100znaków reklam w każdej wiadomości i rozwiązywanie captchy i ograniczenie limitu wiadomości jest przecież prostsze. No i trzeba liczyć, że druga osoba nie kliknie [odpowiedz nadawcy] tylko wpisze u siebie mój numer.

Ja rozumiem, ludzie są durni – to nie ulega wątpliwości – ale redaktor forum o komórkach takie smętne bzdety? I to u siebie na podwórku jeszcze…

Afro Kolektyw:
Ale nic to, znajdę pracę, mam kwalifikacje, dyplom
(…)
Zawsze pierwszy zdawałem kompetencji testy,
pływalnia, taniec, angielski; nie przewidziałem tylko, że lepsi
byli ci, co z odpowiednimi
ludźmi z firm chwytali dni jedząc psylocybiny.
Na dyskach, w klubie przeżycia ich zbliżyły –
oni mają stanowiska, a ja długi, skurwysyny!

Pierdolę takich fachowców – idę do źródła – LG.com/support
wpisuję na LG.com swój model w wyszukiwarkę – 0 wyników.
Hm.. przecież google na to samo pluje parametrami komórki, fotkami, ofertami sprzedaży(…)
wpisuję na LG.com nazwę oprogramowania PCtowego do komórek i…
Jest! Program? Nie – informacja CZYM JEST ten program i JAK GO ZNALEŹĆ na TEJ stronie. W początkach lat 90 stosowano już chyba taką magiczną funkcję jak kurwa LINK, ale dobra, zaciskam zęby i brnę dalej.
Czytam więc 6 linijek tekstu jak używać wyszukiwarki – proste wyszukiwanie jeszcze nigdy nie było tak pokrętne.
Po 15 minutach prób i błędów doszedłem do listy ze wsparciem do wszystkich telefonów producenta i okazało się, że wyszukiwarka już od początku miała rację. Mojego modelu nie ma na liście:D Są pomoce do starszych, nowszych, do mojego nie ma. Pewnie producenci pomyśleli:
„W sumie po co to komu,…”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 5,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Komputery, Ludzie, Megawkurw Dobra Rada

1 komentarz do “W sumie po co to komu?”

  1.  Szturmierz92 pisze:
    11 kwietnia, 2013 o godzinie 09:50

    Hehe, śmieszne to wszystko. Nigdy nie zrozumiem technik nowoczesnego marketingu. Najpierw wpierdolą Cię w labirynt reklam, zdań i wszelkiego innego kurestwa, by na sam koniec, po tym jak przemierzyłeś połowę internetu w nadziei że znajdziesz to na co czekałeś – poinformują Cię że „niema”. Heh kurw…

Napisz komentarz