spostrzeżenie

15 grudnia, 2012, Autor:

Cóż, ponarzekam sobie jak stara baba, bo już jestem emerytką w tym jebanym akademiku. Jestem jak skamielina, dinozaur. Po pięciu latach mieszkania w tym syfie widzę, jak został on zdominowany przez bandę pryszczatych mórd lalusio-emotów, amorficznych cipko-fiutków i herod-bab z przyklejoną do paszczura fają…

O ja pierdolę, o tempora, o mores!

Czy zauważyliście, że coraz trudniej jest spotkać na ulicy kobiecą kobietę i męskiego faceta? Płcie się hybrydyzują i często mam autentyczny problem z klasyfikacją. Coraz częściej widzę bezkształtne babsztyle z dupą jak stąd do Kaukazu, okularami kujonkami na pół twarzy i obowiązkowym szlugiem w zębach. Dupska rosną też facetom, coś wręcz nie do pomyślenia! Dobra, babie można jeszcze to wybaczyć, w końcu tak ją programuje natura żeby jej dupa obrastała sadłem, ale facet z wielką dupą i cycem to już chyba przesada? Przeciwieństwem są osobniki zniewieściałe, które bardziej przypominają szkielet albo anorektyczne dzieci niż facetów. Ale pewnie są bardzo wrażliwi i lubią rozmawiać po seksie, hehe, szkoda że nigdy nie przyjdzie mi sprawdzić… :)

Z zaniepokojeniem widzę, że ze wstrętem odnoszę się do takich ludzi. Czy naprawdę nie można odsmażyć sobie kolacji i nie zaczadzić w międzyczasie całej kuchni 10 fajami? Gotują i palą nad tym garem, używając chyba popiołu zamiast pieprzu. Z ryjów niczym z kloaki leje się rynsztok wulgaryzmów. Rozumiem, że kurwa od czasu do czasu może dodać wypowiedzi ekspresji, ale bez przesady, hehe.

Ogólny wniosek jest taki że społeczeństwo się degeneruje, co potwierdza się też podczas udzielania korepetycji z co niektórymi geniuszami 21. wieku. Nie daj Boże cudze dzieci uczyć…

Beznadziejni ludzie, i to ma być nasz kwiat, ta przyszła inteligencja, studenci? Jeszcze parę lat temu było inaczej… Starzeję się, oj starzeję się kurwa…. !

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 9,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Ludzie, Miejsca, Zwyczaje

komentarzy 6 do “spostrzeżenie”

 1.  mikel">mikel pisze:
  15 grudnia, 2012 o godzinie 23:02

  Oglądałaś „Idiokrację”? ^.^

 2.  Hyrcek pisze:
  15 grudnia, 2012 o godzinie 23:44

  Czekaj czekaj… Piszesz że mężczyzna rosną cycki?
  Rozwin te myśl.

 3.  Szturmierz92 pisze:
  15 grudnia, 2012 o godzinie 23:48

  A chuja się starzejesz! to ten popierdolony świat kreuje nijakość, ubóstwo mentalne i kulturowe. jednym słowem KURESTWO. Ten stan rzeczy trzeba tępić. Dla Ojczyzny widzę jeszcze szansę, po tym co zobaczyłem tutaj. Ale czy w erze pierdolonej globalizacji, zatrzymanie tego „kurestwa” jest jeszcze możliwe?
  Tak nawiasem, oglądałem kroniki PRL’u z lat 70siątych. Co się kurwa stało z młodymi, pięknymi ludźimi?!

 4.  Makia pisze:
  16 grudnia, 2012 o godzinie 09:28

  Idokracji nie oglądałam, ale jak będzie trochę czasu to nie omieszkam :).

  Rozwijam swą myśl dotyczącą cyców: często widzę, jak nawet dość młodzi faceci mają biust, i to większy od mojego czy moich koleżanek, a raczej nie narzekamy :). Feminizacja facetów – wielkie dupska i cyce. Chyba związane jest to z żywieniem i dużą ilością fitoestrogenów w diecie (piwo, soja, hormony dodawane do żarcia…). Hyrcek, pytasz jakbyś kolegów nie miał i na plaży dawno nie bywał :D

 5.  luke pisze:
  16 grudnia, 2012 o godzinie 10:22

  Prawda kurwa. Na ulicach same kurwiszony i szpaki. Rzygać sie chce a jakie to wszystko egzaltowane …

 6.  Hyrcek pisze:
  16 grudnia, 2012 o godzinie 12:15

  Makia kurwa właśnie nie byłem pewien o co ci chodzi; czy o tych spasłych facetów czy tych co ćwiczą. No bo wiesz nie można jednych i drugich postawić w jednym szeregu. Ja np. właśnie po to chodzę na siłkę aby mieć większe, jak ty to nazwałaś „cycki”.

Napisz komentarz