Admin.

12 grudnia, 2012, Autor:

Hyrcek, chuja sprawne, a ostatnio na prawdę wiele rzeczy mnie wkurwia od początku pierdolonego tygodnia, chciałem opisać, ale jak się jebie to się jebie wszystko – chuj mi z tego że opisze kurwa jego mać, jak nie podyskutuje sobie w komentarzach. Admin do chuja psa, popatrz też czasem na wpisy, a nie tylko wrzucisz „prośbę o rejestrację” (WITAM Barona Viettinghof 'a) i w dupie masz cały świat. Z tego co wiem Belfer też ma podobnie, coś się jebie równo, więc proszę użyj swojej zajekurwabistej mocy uzdrawiania przypisanej tylko adminom i ukój mą wkurwioną dostatecznie codziennym jestestwem duszę i serce.

Wiem że spam, ale no kurwa…

__________________________________________

Ni chuja nie wiem o jaki opis chodzi, szukam, patrzę, a że nie jestem oblatany w internetach i komputerach mogę co najwyżej zapłakać przed monitorem. Objaśnij mi ktoś, albo nie wiem, najwyżej założę kolejne kurwa konto, bo już kurwa nie wiem z której dupy strony mam to kopnąć. Pierdole…

PS: Tagi wstawiły podstępne chochliki, nie ja – na prawdę :(

Walczymy z chochlikami. F

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Admin.”

 1.  admin pisze:
  12 grudnia, 2012 o godzinie 07:25

  A niby co się jebie?
  Widziałem ostatnio sporo komentarzy trafiających do spamu. To pewnie dlatego, że macie w waszych profilach wpisaną jakąś stronę www, a system wychwytuje (filtr po 'http’) i traktuje to jako spam. Usuńcie z opisu stronę www i powinno grać.

 2.  admin pisze:
  12 grudnia, 2012 o godzinie 07:25

  A co to kurwa za tagi powpisywałeś, do kurwy nędzy? Nosz ja pierdolę!

 3.  Hyrcek pisze:
  12 grudnia, 2012 o godzinie 10:55

  Hahahahahahaha o kurwa z tagami to przyjebałeś :D

 4.  karpiula pisze:
  12 grudnia, 2012 o godzinie 11:43

  no tagi zajebiste, aż mi się ryj uśmiechnął :D

Napisz komentarz