Od admina

26 września, 2012, Autor:

Witam

Czytam wszystko, co piszecie i powiem szczerze, że cieszy mnie ten Wasz entuzjazm i chęć uratowania megawkurwa. Nie myślcie, że chodzi mi tylko o to, że zbliża się termin wykupienia hostingu i nie chce już dokładać do tego interesu. Po prostu za mało ludzi tu już wchodzi, są okresy, kiedy nikt nie pisze nic przez kilka tygodni. Tak ma wyglądać megawkurw?

Pomysł „obiadów czwartkowych” – dobra, nawet mi się spodobała idea. Ale… jak myślicie, jak długo to będzie funkcjonować? Ilu z Was będzie w stanie regularnie się tu spotykać i coś omawiać, wybierać chociażby wkurw tygodnia albo coś w tym stylu? Daję głowę, że skończy się to po trzech, czterech razach, a potem będę się znów wkurwiał, że jaki byłem naiwny, że znów tu nikogo nie ma.

Opowiadanie? Jasne, fajna idea, ale pamiętam, jak ciężko było doprowadzić do końca poprzednie opowiadanie, kiedy ludzi było tu zdecydowanie więcej. Przy raptem kilku entuzjastach, którzy tu zostali będzie to wręcz niewykonalne.

A może przyjdą nowi, powiecie? Nie wierzę już w to. Coś się zacieło, nowi już nie przychodzą, może temat się przejadł, może design stronki jest chujowy, może modne są dzisiaj inne rzeczy, może nie ma aplikacji na telefon, chuj wie. Ale nowi się nie garną. Może by trzeba zacząć od nowa, skasować wszystkie wkurwy? Może już o wszystkim było napisane? A może zniechęcające jest to, że nic z tego nie wynika, wkurwy spadają kilka stron w dół i rzadko ktoś do nich wraca?

Naprawdę nie wiem jak można uratować tą stronę. Gdybym wiedział pewnie bym to zrobił.

Pzdr

admin

Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Admin informuje

komentarze 4 do “Od admina”

 1.  karpiula pisze:
  26 września, 2012 o godzinie 17:18

  Ja tu kurwa będe pisał do końca, nieważne czy to nastąpi za tydzień czy za 100 lat, choć wolałbym tą drugą opcje adminie.

 2.  Kistos pisze:
  26 września, 2012 o godzinie 18:11

  Ja tu jestem już jakiś rok, w tym czasie udało mi się tu zaprosić kilka osób. Mam zamiar posiedzieć tyle ile się da i zapraszać kolejnych. Nie ważne czy to potrwa długo czy krótko

 3.  Ketonal pisze:
  26 września, 2012 o godzinie 19:20

  Ja to sobie tak myślę, że naszego admina to dopadł kryzys wieku średniego ;)

 4.  Szturmierz pisze:
  26 września, 2012 o godzinie 20:33

  Admin jeśli masz jakieś kontakty ze starą gwardią, albo ktokolwiek z kims ze starych dobrych czasów to pisać kurwa, przypomnieć o megawkurwie – jeśli będziemy chcieli to strona odżyje do kurwy mamy!

Napisz komentarz