Manipulancja

9 września, 2012, Autor:

Mój wpis nie będzie długi. Chciałem tylko pokazać idealny przykład manipulacji w mediach. Jak wyrwane słowa z kontekstu mogą zmienić obraz człowieka.

Przeczytajcie sobie najpierw ten tekst:

http://www.pudelek.pl/artykul/43033/korwinmikke_poniza_niepelnosprawnych_sportowcow/

Przejdź dalej dopiero jeśli przeczytałeś.

.

.

.

.

Przeczytałeś? Ok, wiadomo co ludzie myślą o Korwinie po przeczytaniu tego.

A teraz oryginalny wpis JKM na jego stronie.

http://jkm.nowyekran.pl/post/73028,para-olimpiada-czyli-paranoja

Jest różnica?

Nieistotne czy popiera Korwina, czy nie, sam fakt, jak media chcą go zniszczyć i niszczą mnie po prostu rozpierdala. Bo 95% ludzi albo i więcej przeczyta tylko pudelka, zresztą w TVP chyba tak samo o nim powiedzieli, a tylko nieznaczny ułamek ludzi przeczyta jak naprawdę ten wpis wyglądał. A później gadanie, że nie ma alternatywy dla POPiS’u i innych SLD…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Manipulancja”

  1.  Sin pisze:
    10 września, 2012 o godzinie 08:00

    jakiś czas temu wykurwiłem wkurwa „”przewrót ideologiczny” tam masz kawałek wyjaśnienia. pod tym linkiem http://www.youtube.com/watch?v=h5Bj3jz8Njs masz reszte. nie jestem miłosnikiem teorii spisku ale wierzę w skurwysyńską władzę pieniądza. oglądnij cały filmik.
    A co do Korwina – olewam ciepłym moczem to co jakiś gość powie tylko dlatego że jest w rządzie i ma rozpoznawalne nazwisko. Paraolimpiada i dobrze, niech ćwiczą przecież to są normalni ludzie kurwa i całe szczęście że się im chce coś robić a nie gnić w domu. Przynajmniej wiedzą że mogą być w czymś dobrzy. a pudelek to chujnia.

Napisz komentarz