Kobiety – zrozum, wyjaśnij, opowiedz, wkurw się.

26 lipca, 2012, Autor:

Witam Was wszystkich serdecznie.

Chciałbym poruszyć dyskusję na temat ogólnie wkurwiający facetów, czyli kobiety.

Jako zadeklarowany szowinista, którym stałem się od niedawna patrząc na to co się dzieje dookoła, zauważam coraz więcej napierdalających po oczach sytuacji i kobiecych zachowań które mnie wkurwiają do białego.

1. Pierwszy wkurw:

* gadanie *

Zawsze się zastanawiałem i starałem nawet zrozumieć, dlaczego kobiety tyle mówią. Przeczytałem masę książek, spędziłem ogrom czasu wsłuchując się w te wszystkie tematy. Niektóre nawet ok, ale większość, no ja pierdole, nie da się słuchać. Najbardziej wkurwiające jest jak słyszysz (i tu mowa do facetów) pretensje. Bo nie można powiedzieć krótko i na temat tylko trzeba napierdalać o tym samym minimum godzinę oczywiście używając synonimów tego co się przed chwilą powiedziało.  Czasem się już wyłączam bo nie mogę słuchać tego pierdolenia. Jak w pewnym momencie usłyszysz ciszę i zdaje się że już nie ma nic do powiedzenia, okazuje się że to tylko przerwa na złapanie powietrza i napierdala dalej.

2. Drugi wkurw

* foch *

Zjawisko zaskakujące dla każdego faceta. Jak można się zaciąć, stanąć w miejscu, obrazić, nie reagować, robić swoje czynności standardowe, być wkurwioną, obrażoną, nie odzywającą się istotą w jednym momencie. Jedyny plus focha jest taki że pierwszy wkurw * gadanie * zostaje wykluczony. Nigdy tego nie rozumiałem i chyba już w życiu nie zrozumiem.

3. Trzeci wkurw

* daj palec – weźmie rękę *

No rzesz ja pierdole. Czy za każdym razem staranie faceta to za mało???  wstajesz rano, robisz kawę sobie i jej i jest fajnie…do jakiegoś czasu.  Później słyszysz tekst „śniadanko?? bo dzisiaj muszę wcześniej wyjść”  i już tak kurwa przylgnie, potem już tylko gorzej i zaczynasz się orientować że dostajesz opierdol za to że znowu zrobiłeś mięso na obiad. Wszystkie kobiety, które widzą chociaż minimalną analogię w tym co teraz powiedziałem – zastanówcie się nad tym, że jesteście coraz bardziej zachłanne! Wszystko się Wam należy, a facet na zapierdalać za to że dostanie dupy raz w tygodniu. Wiem że nie tyczy się to wszystkich, albo przynajmniej nie w takim stopniu, ale niech mi któraś z Was, drogie Panie, powie mi że kłamię.

4. czwarty wkurw

* argumentacja/kłótnia *

Tu kobiety rozpierdalają całą moją ubogą wiedzę na temat komunikacji interpersonalnej i argumentacji wypowiedzi. Podczas każdej kłótni jaką w życiu miałem z kobietą zawsze słyszałem „a bo wiele razy to i sro” „a bo zawsze robisz tak” „a bo mnie nigdy nie słuchasz”. Wczoraj właśnie miałem jakąś taką sprzeczkę i w pewnym momencie jej przerwałem, przedstawiłem kontr-argument i zakończyłem słowami „powtórz co mówiłaś 5 minut temu” oczywiście kurwa foch, bo po co mówić coś co do czegokolwiek prowadzi skoro wystarczy tylko napierdalać ciągle o tym jaka to ja jestem biedna i niedowartościowana. Co do argumentów to, jak pisałem chwilkę wcześniej, żadna kobieta w trakcie żadnej awantury czy ostrej rozmowy nie była w stanie mi wymienić chociaż jednej konkretnej sytuacji potwierdzającej jej słowa typu „a bo zawsze cośtam”. Kurwa jebana mać. Jak się chcecie na kimś wyżyć, to napierdalajcie w poduszkę albo tapczan. i tu mnie droga prowadzi do kolejnego wkurwu.

5. piąty wkurw

* najbardziej wyżywacie się na bliskich *

Czy wydaje się Wam, facetom, że jak kobieta jest wkurwiona najbardziej odbija sobie na Was? Mnie tak. A teraz, drogie Panie, czy wydaje się Wam że jak już jesteście w związku to ta druga osoba lubi opierdoling? I niech mi nikt nie mówi że pierdole głupoty, bo każdy chyba pamięta reklamę jak wraca wkurwiona Kobieta do domu, kolce z niej wystają a facet nie wie czy podejść czy od razu spierdalać /jakieś prochy na nerwy czy coś/.

6. szósty wkurw

* kasa * /oczywiście/

Czy zawsze tak jest że patrzycie na faceta pod względem finansowym, a nie takim jak jest naprawdę? Kiedyś czytałem żę jakiś gość zrobił dwa profile na portalu randkowym. Pierwszy profil był z gościem średnio przystojnym, z normalną chujową pracą w kawalerce, ale za to szanującym kobiety. Drugi profil był o gościu-przystojniaku z kasą ale traktującym kobiety jak szmaty. i co? szanujący nie-kasiasty gość dostawał ODPOWIEDZI na swoje posty na odpierdol się, a skurwiel z pieniędzmi nie nadążał odpisywać. I niech mi któraś powie że nie jest to fałszywe /kobiety w tamtym poście się zgadzały i dalej robią swoje/

7. siódmy wkurw

* gówniary *

Idąc ulicą zastanawiam się czy nie wyemigrować gdzieś w pizdu. 16-o latki wyglądające jak dziwki, rypanie w gimnazjum, szlugi, obciąganie w kiblu w szkole, nawet sranie pod drzewem. Ja pierdole.  Nie jestem jakimś starym prykiem, ale to już przegięcie na maxa. Jadę tramwajem wchodzą dwie gówniary i jedyne co słyszę to: kurwa, pierdole itd a lista jest długa.  Co się stało? przewrót ideologiczny każący dziewczynom robić z siebie puste rury wypinające dupy?? Chociaż patrząc na gości w wieku 16-22 o wzroście 190 cm i wadze 60 kg w spodniach rurkach i fryzurą za 300 zł t chyba dziewczyny zrównoważyły wszechobecne „ciotostwo” na ulicach.

8.ósmy wkurw -ostatni

* samochód *

Tu też nie mówię że wszystkie, bo znam kilka kobiet które za kółkiem są o wiele lepsze ode mnie, ale są to chyba wyjątki potwierdzające regułę. Standardowo: parkowanie. opisywać nie muszę-każdy wie o co chodzi, ale to jeszcze małe piwo. Największym wkurwem jaki mnie spotkał za kółkiem to napierdalanie przez telefon i prowadzenie jedną ręką na skrzyżowaniu z migaczem i zmianą biegów jednocześnie… w tym miejscu powiem że brakuje mi policji. Jak rozpierdoli swoje auto-chuj, może się nauczy, ale jak rozpierdoli kogoś innego, czy przechodnia?  Gdzie tu wyobraźnia?? Poza tym jak ktoś inny spowoduje wypadek to nie mając wolnej ręki ciężko opanować samochód komuś kto waży ok 50 kg i myśli chuj wie o czym.

A teraz coś do Was, drogie Panie żeby nie było że tylko potrafię narzekać.

Dla kobiet zawsze staram się być pomocny, czasem aż do przesady /stąd trzeci wkurw/.  Moje słowa kieruję tylko i wyłącznie do kobiet które w swoim zachowaniu zauważą choć ułamek tego co tu opisałem.  Pomiąłem wkurwy typu „zajęta łazienka rano” bo jestem w stanie zrozumieć że się musicie przygotować do wyjścia, umalować, zadbać itd., poza tym uważam że kobieta powinna być zadbana i kobieca.

Zapraszam do dyskusji i przemyśleń wszystkich którzy się utożsamiają z moimi słowami, zarówno kobiety jak i facetów.

Jeżeli pominąłem jakiś wkurw – pisać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 9,23 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria Ludzie

komentarzy 6 do “Kobiety – zrozum, wyjaśnij, opowiedz, wkurw się.”

 1.  Makia pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 15:44

  Coż, sporo w tym racji. Większość kobiet sama sobie szkodzi przez bycie pasywno-gresywnym. A jak już balonik wkurwienia pęknie, to sufit odskakuje tak wszystkich męczą…

 2.  Faquś pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 15:54

  Piękne ujęcie tematu! Po prostu piękne !

 3.  Kistos pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 18:44

  Oczywistym jest że nie wszystkie kobiety to dotyczy.

  Ja chciałem jedynie za spamować i odnieść się do wkurwu 7.

  Taka teraz jebnięta moda, faceci noszą rurki, są wysocy i wyglądają jak banda anorektyków. W razie kłopotów spierdalają, lub ewentualnie dziewczyna się bije za nich. Nie mają kurwa szacunku do kobiet i rodziców.

 4.  luke pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 22:58

  z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę skomentować tego wkura, ale dałem 10 – chciałbym tu napisać coś o Mosadzie, ale to kompletnie nie na temat :)

 5.  ASPIRYNA pisze:
  27 lipca, 2012 o godzinie 07:12

  *wkurw nr 8*
  -Powiem tyle Ci synku „Faceci mają w życiu przesrane” tego nikt nie zmieni

 6.  Szturmierz pisze:
  4 sierpnia, 2012 o godzinie 18:46

  Mówi się o wojnie płci… Jakiej kurwa wojnie?! To brutalna napaść (SZTURM :>) na nas mężczyzn. Tak czy siak, facetom bez kobiety i vice versa odpierdala i łazi coś takiego po Sejmie i dzieci gorszy… Ale to już caaałkiem inna historia. A tak nawiasem to witam Cię, bo nie miałem okazji wcześniej!

Napisz komentarz