NFZ nas wykończy

20 lipca, 2012, Autor:

Będzie krótko.

Bezpiecznie to w tym popierdolonym kraju nikt się nie może czuć. Doją nas jak mleczną krowę, a w zamian zdychaj sobie człowieku jak się do ciebie przyplącze jakieś choróbsko. Kurwa! Przed chwilą popijałam sobie kawkę zagryzając ją wykurwistym ciasteczkiem z jabłkiem, i nagle owo ciasteczko mało nie stanęło mi ością w gardle. Na tvp info pokazali chłopaka, któremu NFZ radośnie pozwala się wykończyć, wyznaczając mu operację za 4 lata, licząc na to, że nie doczeka. Patrzysz na biedaka, a tam skóra i kości, cień człowieka. Natychmiastowe skojarzenie z truposzami z Oświęcimia. Bo czym się różni nasz NFZ od doktorka Mendele? Nic się kurwa nie należy, tylko kasę ciągnąć potrafią co miesiąc! Strach mieć dzieci w Polandzie, bo nie daj boże nie urodzą się różowymi bobasami, to z normalnego życia wykluczona zostanie cała niefartowa rodzina! Ale tak to piękne słowa na ustach prawicowców i centrowców i reszty o wartości, jaką jest rodzina, o życiu nienarodzonym, o prawie do życia. Tylko jak się człowiek urodzi, to już zainteresowanie polityków znika, niech rodzinka się martwi, jak coś nie tak, niech sobie kurwa wegetują i patrzą na powolną śmierć swoich bliskich! Kurwa jebane katy w krawatach!

Słuchajcie, wiem że takich przypadków jest masa, ale jeśli macie możliwość, to kopśnijcie im parę groszy, bo aż się krew w żyłach gotuje!

http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/ludzie/pomoc-pilnie-potrzebna/8040387

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “NFZ nas wykończy”

  1.  Szturmierz pisze:
    20 lipca, 2012 o godzinie 15:49

    Korwin kurwa! Prywatyzacja i chuj w dupę, gryźcie piach. Tak to jest jak się praktykuje rozwiązania z PRL’u. banda morderców w białych rękawiczkach kurwa ich mać…

Napisz komentarz