Prośba o umożliwienie publikowania w serwisie

6 czerwca, 2012, Autor:

Witam

Właśnie dołączył do nas soros. Brawo, kurwa, oto jego prośba o rejestrację:

Pzdr

admin

Temat:
Prośba o umożliwienie publikowania w serwisie.

Treść wiadomości:
Witam,

Przeczytawszy kilka wpisów i komentarzy pomyślałem, że jest to miejsce, gdzie będę mógł podzielić się z ludźmi swoją dezaprobatą dla systemu. Jako wielbiciel historii oraz ekonomii w wydaniu austriackim, zgromadziłem jak dotąd sporą wiedzę na temat funkcjonowania lewiatana i biurokratycznych harpii. Propaguję szeroko pojętą wolność, harmonię i współpracę pomiędzy ludźmi. Ze względu na powyższe, w swoich wpisach skupiałbym się na krytyce aparatu państwa, grabieży podatkowej, skrytego niewolnictwa, przymusom instytucjonalnym, które to zakłócają działanie społeczeństwa i powodują jego pauperyzację. W trakcie studiów zarabiałem wakacyjną pracą na budowie. Jako jebaka budowlany wzbogaciłem swój język o wyrażenia, zwroty i konstrukcje gramatyczne, które pozwalają wyrażać i wyładowywać negatywne emocje. Mam zamiar zatem, bazując na zdobytej wiedzy i umiejętnościach, wyżyć się na komuchach wszelkiej maści, jebańcach sp!
ychających społeczeństwo w stan finansowo-kredytowego niewolnictwa. Na celownik pójdzie całe skurwysyństwo jak leci. Przytoczę swoje doświadczenia z poboru, państwowych szkół, instytucji służby zdrowia, urzędów skarbowych i pracy, swoje przejścia z policją. Będę jeździł kurwa jak po burych sukach po wszystkich nietykalnych, którzy myślą, że mogą z prostym człowiekiem wszystko, że zgnojenie go i upodlenie nie zostanie im wytknięte – kurwa wasza mać…

Pzdr.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
tak

Nie kłamiesz?
nie teraz

Jaki chciał(a)byś mieć login?
soros

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
bo wkurwiłoby to gościa, który mnie wkurwia

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
w ciągu 7-8 dni

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
bo muszę kurwa zapierdalać w robocie na tych chujów urzędasów, zusowców pasożytów pierdolonych,

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
i ty brutusie o tym kurestwie!?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Prośby o rejestrację

komentarze 2 do “Prośba o umożliwienie publikowania w serwisie”

 1.  kroma007 pisze:
  6 czerwca, 2012 o godzinie 21:28

  Witaj kurwa jego mać uprzejmie;]
  Mi także podobała się twoja prośba o rejestrację. Szczególnie imponuje lista zagadnień z jakimi się chcesz zmierzyć i wkurwić wobec wszechobecnej chujozy i skurwysyństwa w tym kraju. Cieszę się kurwa, że nie będę się tylko ja tym zajmował bo obecnie to kurwa ja tu tylko komentuje ten cały burdel. Czekam z niecierpliwością zatem na efekty twojego wkurwienia;)

 2.  Szturmierz pisze:
  7 czerwca, 2012 o godzinie 20:06

  Niechaj wkurwomoc będzie z Tobą!

Napisz komentarz