Parami kurwa, parami

25 maja, 2012, Autor:

Witam,

dzisiejszy wkurw będzie dość krótki i ogólnikowy. Nie chce mi się wchodzić w szczegóły.

Otóż kurwa kłopoty mają to do siebie, że chodzą parami. No bo jak by mogło być inaczej? W końcu takie ułożenie jest najbardziej wkurwiające, nieprawdaż? Generalnie niektóre problemy, lub raczej źródła tych problemów pojedynczo by były do zniesienia i całkiem miłe do uporania się z nimi, jednak gdy pojawiają się w ilości więcej niż jeden – CHUJ człowieka strzela, no po prostu chuj. Generalnie jak w piosence Elektrycznych Gitar „Wszystko Chuj”.  Czasami człowiek może się poczuć niczym postać dramatyczna z literatury antycznej, wybierając mniejsze zło, coś jak pójście na wybory. Doprawdy – gdyby ktoś znał szczegóły mógłby mnie opierdolić słowami „Źle Ci?”, ale jakbym miał się grubo zastanowić, to wolałbym unikać takich sytuacji.

Inną znów sprawą jest balansowanie na krawędzi. Tutaj można się natomiast poczuć jak jakiś masta blasta skejtborder w gier a’la Tony Hawk grindujący (czy tam slide’ujący) na elementach zawieszonych kilka metrów nad ziemią. Z taką jednak różnicą, że wydaje Ci się że utrzymujesz równowagę, a w rzeczywistości przechylasz się na bok. Szkoda tylko, że dowiadujesz się o tym tuż przed upadkiem. Jak już przypierdolisz swoim łbem o ziemię masz dwie opcje – albo się podnosisz, albo nie i chuj.

Takim optymistycznym akcentem kończę.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Parami kurwa, parami”

 1.  Faquś pisze:
  25 maja, 2012 o godzinie 22:26

  Może napisz jakie to problemy, będzie można pomóc. Mnie zjada ciekawość.

 2.  anonymous pisze:
  25 maja, 2012 o godzinie 22:34

  O kurwa, to zes metaforami naciepal. Co sie stalo :D

 3.  mikel">mikel pisze:
  26 maja, 2012 o godzinie 23:35

  Nikomu nie będę mówił o szczegółach, nawet Tobie Pinio :D

  Ale kluczem do rozwiązania zagadki jest słowo zaczynające się na „kobie” a kończące na „ty”.

 4.  Szturmierz pisze:
  27 maja, 2012 o godzinie 15:01

  Miałem napisać „pierdol kobiety”, ale zabrzmiało by to dość dwuznacznie. W Twojej sytuacji przypuszczalnie mogłoby wydać się wkurwiające. Ale stara mądrość powiada: – Nie da się zrozumieć kobiet –

Napisz komentarz