Mafia nami rządzi, a skurwiałe media robią z nas debili

20 maja, 2012, Autor:

Witajcie kurwa!!;]
Nie wypada, żebym inaczej przywitał tak szacowne grono, tym bardziej, że jasny ciul wie kiedy ostatnio pisałem. Powodem było oczywiście nabyte (acz niewrodzone) lenistwo i marazm w tej wszechogarniającej chujozie. Czy to oznacza, że przez ten cały czas trwałem w błogim i utopijnym stanie niewkurwienia? Pewnie, że nie jak chuj! Jednakże wstrząsająco-chujowe przeżycia i popierdolona bardziej niż 'Lato z Radiem’ rzeczywistość wprowadziły mnie w pewnego rodzaju chroniczny stan maniakalno-depresyjny, powodując jakąś nerwicę… najprawdopodobniej to jej groźna odmiana – kurwica. Portal ten nie służy jednak temu, żeby wylewać tu swoje żale i dołować się – nie kurwa! wkurwia mnie to i za to powinien być ban!! – więc nie było sensu, żebym wypisywał tu swoje smutki, które w sumie chuja kogo obchodzą. Powracam jednak z niebytu i pustki, jak ujarany po pachy Gandalf i czas nadszedł, żebym odpierdolił jakiegoś wkurwa, bo gołym chujem wieje tu od jakiegoś czasu i też mnie to wkurwia!

Wiele rzeczy podczas mojej nieobecności wydarzyło się i wkurwiało, nie tylko mnie, ale i całe społeczności, a nawet naród, np:
– znowu banda POpierdolonych POjebów z PO wygrała wyścig do koryta zwany 'wyborami’, co było bezpośrednią przyczyną dalszych zdarzeń… z resztą kto by nie wygrał i tak by było chujowo
– skurwysyńskie ACTA, którymi koncerny i lobby różnego rodzaju próbowały nam zatkać gęby, pchając z kolei kasę w kieszenie skurwiałych polityków
– pseudolista leków refundowanych, z której wynika w zasadzie tyle, że właściwie nic nie jest refundowane (tym tematem się też zajmę wkrótce, bo mnie wkurwia szczególnie)
– śmierć Hanki Mostowiak i Ryśka z Klanu… no to myślę, że akurat była jedyna rzecz jaka nas rozbawiła przez ten czas;]
– błyskotliwy niczym jasny chuj plan rządu o podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat, co podobno ma się określać jako „reformę” (a o tym kurwa też napiszę wkrótce;p )
– wreszcie żeby nas dopierdolić do reszty i zajebać jak glanem w pysk – „Koko Euro spoko”… ja wam kurwa dam koko koko… kij wam w oko!!;p niech się później nie zdziwią jak nasi będą robić jaja na Euro;p
Widać zatem wielość problemów, a to tylko najpoważniejszych i nimi się chcę zająć jak to mam w zwyczaju, albowiem dotyczą nas wszystkich (a przynajmniej tych, którzy jeszcze nie położyli na to lachy i nie wypierdolili na emigrację gdzieś w pizduuuu, gdzie nigdy śnieg nie pada).

Żeby jednak wrócić do wprawy we wpisaniu megawkurwów, na początek krótszy temat. Ostatnio słyszałem przypadkiem znów o sprawie śledztwa w sprawie zabójstwa gen. Papały. Oni to kurwa śledztwem nazywają? To bardziej przypomina jakąś farsę i stek niedorzecznych pierdów, co uważam obraża moją inteligencję, a nawet status bycia kręgowcem. Krótko należy przypomnieć zatem o co chodzi w tej całej zatęchłej gównem sprawce. Oto oficjalna wersja, zestawiająca ostatnie „ustalenia” władz (chuj im w dupę) w połączeniu z faktami jakie miały miejsce w rzeczywistości:
Grupka kilku złodziei samochodów, która w owym czasie miała 17-19 lat zaczaiła się na furę nie z tej Ziemi… co tam jakieś limuzyny, Merce, BMki i inne burżuazyjne bryki, jak tu można zajumać zużyte Daewoo Espero, zaiste wykurwiste auto, na widok którego każdy sika po nogach. Owi przestępcy postanowili przeprowadzić akcję w iście Hollywoodzkim stylu, w końcu jaka to frajda zwinąć samochód jak to się zawsze robi, gdy nie ma właściciela i nikt nie patrzy. Zajebali zatem w łeb kierowcy, gdy ten wysiadał, z pistoletu z tłumikiem, z bezpośredniej odległości. Przygotowali się też zawczasu i ścieli kulę, żeby utrudnić identyfikację, a po podpierdolili łuskę. Przypadkiem okazało się, że kierowca którego zajebali, to Komendant Główny Policji, co za cholerny pech – skąd mogli wiedzieć? Z tego wszystkiego tylko zapomnieli w końcu ukraść wspomniany wcześniej wóz, którego rzekomo miała cała ta akcja dotyczyć. Młodociani przestępcy musieli chyba przejść wcześniej jakąś szkołę survivalu prowadzoną przez krzyżówkę Indianina z Ninja bo przez kilkanaście lat zacierali skutecznie ślady, mylili tropy na tyle, że niemożliwe było ich złapanie. Wszystkie osoby podejrzewane do tej pory o związek z tą sprawą nieszczęśliwie popełnili samobójstwa – być może nie mogły odżałować tego Daewoo, którego zapomnieli zajebać w końcu. Nagle przypadkiem po tylu latach ktoś z dupy się zgłosił i uraczył śledczych tą oto historią zdarzeń i danymi sprawców. Wersja ta jak najbardziej spodobała się i została zatwierdzona przez ministra MSW oraz wszystkich poprzednich ministrów sprawiedliwości.
Jeśli po przeczytaniu historii wnioskujecie, że to jakiś pojebany absurd i trzeba mieć IQ na poziomie szympansa (=12, bez obrazy dla szympansa), żeby w coś takiego uwierzyć – to macie rację.

Tak dochodzimy do pierwszego wniosku, który mnie wkurwia nieziemsko. Czy oni naprawdę myślą, że my wszyscy jesteśmy skończonymi debilami, albo czy wyglądamy jak jakieś małpy na drzewach, żebyśmy wierzyli we wszystkie brednie jakie wymyślą i przyklaskiwali temu jeszcze? Do chuja, (wszyscy) Polacy nie są jeszcze tak skretyniali do reszty! Tymczasem te skurwiałe media co dzień nam wpychają jakąś papkę bzdetów i ściemy rozmiękczającej mózg na marmoladę. Mówią o tym w sposób jak najbardziej poważny, co potęguje jeszcze efekt ich myślenia o nas jako o bezkręgowcach. Jak słyszę takie brednie to nim mi gotująca jucha rozsadzi łeb, mam ochotę wyjebać krzesłem w telewizor. Powstrzymuje mnie jedynie mały żal, czymże se ten biedny telewizor na to zasłużył, żeby dostać wpierdol za pitolenie jakie w nim puszczają i którego on sam nie jest winien. Dlatego zaprawdę powiadam wam, nie słuchajcie tego gówna owiniętego w kolorowy papierek, które co dzień próbują nam wepchać, albowiem to kłamliwe skurwysyny.

Druga rzecz jaka mnie wkurwia przy okazji tej historii, to jej geneza i logiczne wytłumaczenie. W to, że jest to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż, nikt, nawet nietrzeźwo myślący nie powinien mieć wątpliwości. Generał Papała zajmował się rozwaleniem przemytu narkotyków, wielkich afer korupcyjnych czy rozwaleniem mafii paliwowej. W sprawki te byli zaangażowani bogaci biznesmeno-gangsterzy oraz wysocy urzędnicy państwowi. Jak bardzo zatem przesiąknięta zniszczeniem jest polska scena polityczna, jak umoczeni są w niej wszystkie te polityczne sprzedajne kurwy i jak wielkie haki muszą mieć mafie na nich, żeby ci z kolei próbowali nam wepchać takie kity za pomocą skurwiałych mediów. Pozostaje tylko jedno pytanie właściwie – czy to politycy zanurzeni są w mafii, czy też mafia w polityce i to ona rządzi? Wydaje mi się po prostu, że i jedno, i drugie, bo polityk i mafia to już słowa tożsame. A zatem tak naprawdę to mafia nami rządzi i chodzi tu tylko o kręcenie jej lodów, o nic więcej. I wkurwia mnie to! – bo jak nie może.

Jedynym rozwiązaniem byłoby obalenie tego systemu. Myślę jednak, że Polacy mają na to już wyjebane po prostu (że takim gimbusem podjadę), bo po ostatniej próbie sprzed 23 lat jest jeszcze gorzej niż było wcześniej. Więc jaki jest sens to rozpieprzać, skoro pewnie i tak to nic nie zmieni, a ktoś inny się tylko na tym nachapie po uszy.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Telewizja i radio

komentarze 2 do “Mafia nami rządzi, a skurwiałe media robią z nas debili”

 1.  Faquś pisze:
  20 maja, 2012 o godzinie 19:03

  Tak, właśnie o to chodzi. Robią nas w chuja notorycznie. Jak to powiedział pan Goebbels ,,Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą.” – to zdanie chyba wyczerpuje temat.

 2.  Szturmierz pisze:
  20 maja, 2012 o godzinie 21:47

  Kurwa, ale trafne pytanie zadałeś. To pytanie zadaję sobie chuj jeden raczy wiedzieć od jakiego czasu – Czy media, że o politykach nie wspomnę rzeczywiście mają nas za umysłowo ograniczoną masę popierdoleńców?! Bo jeśli tak, wypadało by zapytać jaki oni poziom prezentują, myśląc w ten sposób?
  Dobry wkurw bracie… Dycha jak tępy skurwesyn!

Napisz komentarz