Kurwa

20 maja, 2012, Autor:

Wkurwia mnie wszechogarniająca fałszywość i zakłamanie współczesnego świata kurwa. Wstaję rano, i pierwsze co widzę w telewizji to drune programy które już od samego rana robią wodę z mózgu. Potem szkoła, tam nauczyciele na siłę próbują pompować do łba rzeczy które się nigdy nie przydadzą. Mało tego wielu jest tam z przymusu więc sposób pompowania jest bardzo nieefektywny. A w samej szkole ? Spotykam mnóstwo ludzi. Sporo z nich znam ale ilu jest tak naprawdę prawdziwych ? Może kilku. Jak pojechałem na pogrzeb to typiara z klasy obsmarowała mnie przed nauczycielami jak byle kogo a jak jestem w szkole to się ślini na mój widok. Mało tego opierdala każdego kogo aktualnie kurwa nie ma. Dalej, ostatnio mamy wojnę z nauczycielką. W skrócie matka dziewczyny z klasy się na nią poskarżyła, nauczycielka nic nie wiedziała ani kto ani dlaczego. Oczywiście klasowe dupowłazy aby ratować swoją pozycję zaraz wydały koleżankę i spierdoliły jej nieco reputację u nauczycielki. Pierdolone fałszywe kmioty.
Co dalej ? Wracam i w telewizji dalej pierdolą. Tym razem politycy o tym że w kraju nie ma kryzysu, że polska to dobrze rozwijający się kraj. Kurwa, my musimy zapierdalać jak osły żeby przeżyć. Bo o wygodnym życiu mało kto pomyśli. Ilu kurwa ludzi dorabia na czarno lub diluje żeby wiązać koniec z końcem ? Ludzie zapierdalają na 2-3 etaty jak maszyny a te kurwy jebane aferowicze siedzą i pierdolą te swoje głupoty dalej.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Ludzie, Polityka i gospodarka, Rozrywka, Świat, Zachowanie, Zwyczaje, Życie

komentarze 3 do “Kurwa”

 1.  anonymous pisze:
  20 maja, 2012 o godzinie 15:15

  Sorry ale jeśli któryś z rodziców moich rówieśników,
  pokłóciłby się z nauczycielem na niekorzyść klasy to też bym tą osobę wjebał nauczycielowi. Solidarność nie ma sensu. Nie mam ochoty cierpieć za czyjeś błędy. W więkoszości przypadków to ta klasowa solidarność to zakłamanie. Większość „klasowych kolegów” nie sypnie kumpla bo się boi co pomyśli o nim reszta klasy. Jak masz jaja to wstań i walcz o swoje.

 2.  Kistos pisze:
  20 maja, 2012 o godzinie 20:23

  Bardziej wkurwia ewidentny brak honoru i moralności. Na co dzień tacy kurwa przyjaciele a potem najgorsze kurwy. Nienawidzę czegoś takiego. Jak to mój kumpel po pogrzebie powiedział : Są ludzie i taborety.

 3.  Szturmierz pisze:
  20 maja, 2012 o godzinie 21:31

  Słuchaj, każdy swoją dupę chroni, kosztem innych nawet. To jedyna rzecz jaką wynosisz ze szkoły, która niektórym przydaje się w życiu. No chyba że nie godzisz się na coś takiego, a ludzie robiący takie rzeczy są dla Ciebie największymi frajerami. Wg mnie to prawidłowe myślenie, problem tylko, że w życiu będziesz miał trudniej. Tak czy siak, jak na razie bez oporów patrzę w lustro każdego dnia.

Napisz komentarz