Mentalność

4 maja, 2012, Autor:

Zastanawiam się co kieruje kobietami w wyborze partnera. Tym razem wkurw nie dotyczy mojej skromnej osoby lecz znajomych. Tak więc pani X poznała pana Y. Pan Y to jakiś jebany el macho z kompleksem małego fiuta i jeszcze mniejszego mózgu. Pani X zakochana pakowała w niego forsę, a jak forsa się skończyła to pan Y próbował jej głową wyrównać płyty chodnikowe. Potem ją zdradzał i groźby wysyłał, ku mojemu zdziwieniu pani X i pan Y zeszli się ze sobą…. ja pierdolę, niektóre baby to za chuja rozumu nie mają. Ja rozumiem kochać kogoś, wybaczyć zdradę czy coś podobnego. Ale jak ktoś spuszcza ci wpierdol a potem tłucze głową o chodnik to raczej dziwny sposób okazywania uczucia prawda ?

Oczywiście nie mówię że wszystkie kobiety są takie głupie. Ale prawda jest taka że większość cierpi na brak zdrowego rozsądku.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Ludzie, Zwyczaje, Życie

komentarze 4 do “Mentalność”

 1.  creep pisze:
  4 maja, 2012 o godzinie 21:06

  No niestety my baby mamy popierdolone myślenie. Ale ja też nie rozumiem idiotek które dają się krzywdzić. Niestety do pewnych wniosków czlowiek dochodzi po latach a niektóre nie dochodzą wcale i dają się traktować jak popychadło i damski worek…

 2.  luke pisze:
  4 maja, 2012 o godzinie 21:39

  to się nazywa: PATOLOGIA POLSKA

 3.  Szturmierz pisze:
  4 maja, 2012 o godzinie 22:01

  Tego nigdy nie pojmę…

 4.  mikel">mikel pisze:
  5 maja, 2012 o godzinie 08:32

  Dziwnych masz ludzi w tym Malborku.

Napisz komentarz