Jestem tak wkurwiony, że ja pierkurwadolę!!!!!

30 kwietnia, 2012, Autor:

Mój wkurw dotyczy już prawie wszystkiego. Zaczynam się zastanawiać czy może jestem starym zgredem, zjebanym hujem, zwykłym złośliwcem obrażonym na wszystko i wszystkich (z wyłączeniem Ciebie Kochany Megawkurwie, mojej Matki i Córki) za moje własne niepowodzenia. Pewno tak i huj. Tutaj pragnę odnotować fakt, iż onet nie publikuje już moich cudownych komentarzy (nazwa użytkownika: sramnafutbol).  SRAMNAFUTBOL KURWA NIE BEZ JEBANEJ PRZYCZYNY! Przepraszam wszystkich prawdziwych Kibiców piłkarskich, ale przez to zakurwione „EURO” wszystko się jebie i rozpada.  Bezrobocie związane z „euro” jest faktem i to od dawna. Jestem tego kurwa jeszcze żywym przykładem. Otóż jebany nierząd całą kasę ładuje w „euro” a kurwa środki na ratowanie dziedzictwa narodowego (ochrona zabytków) poszły się JEBAĆ! No i hujnia z grzybnią: jebany klecha kasy z własnej kiejdy na renowację nie da.  Patrzy tylko taka kurwa czarna jak tu objebać nas – podatników. Stoi jak skurwiona krowa na rowie i rozkłada pulchne pedofilskie rączki. Ja tu kurwa pożyczam kasę, żeby np. utrzymać neta a w tym czasie jebany komuch Kwach pierdoli kurwa mać o korzyściach z „euro”. Pierdolone gnoje dobrze wiedzą, że zaraz po „euro” do pośredniaków w całej Polsce zgłosi się po zasiłek cała armia nowych bezrobotnych, którzy dzisiaj jeszcze zapierdalają przy budowie ulic, chodników, ścieżek, dworców, stadionów, autostrad i huj kurwa wie jakiego jeszcze badziewia.   Jest kurwa jebany długi weekend majowy.  Pod moimi oknami  ( Poznań ul. Bukowska) zapierdalają w upale na młotach pneumatycznych uczciwi rodacy, pełni wiary w świetlaną „euro”-przyszłość. Taki huj! Oni zapierdalają a w tym czasie urzędasy leżą nad wodą i szykują wielkie kuku. Szykują brak pracy, zasiłek 550 na 6 m-cy, jebane kolejki przed pośredniakami, gdzie żule okupują całą noc pierwsze miejsca do rejestracji po czym pod czujnym okiem fiskusa zarabiają większą kasę niż ten jebany kurwa w huj zasiłek. Kurwa ile jeszcze mam wkurwienia w sobie ten tylko się dowie, kto życzliwym okiem na mnie spojrzy, przekleństwa wybaczy i w pisaniu na kompie zastąpi. No chuj mam dość. Jestem zmęczony. Pozdrawiam Megawkurwa kurwapapa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Jestem tak wkurwiony, że ja pierkurwadolę!!!!!”

 1.  Szturmierz pisze:
  30 kwietnia, 2012 o godzinie 19:10

  Euro, oh euro… Na damski chuj nam to było. Tak czy siak zbłaźnimy się na oczach całego świata, tym, że przez 4 lata nie potrafimy zbudować kilku autostrad, paru dworców i terminalów… Przynajmniej mamy te 4 stadiony. ale i tak na Ukrainie jak można było się domyśleć bardziej przepierdolone, więc wszystko zatuszuje się w cieniu ich niedorobień :> Ero zostanie okrzykniętym „najbardziej popierdolonym i zubożałym ze wszystkich”, a my już po imprezie będziemy patrzeć na dokańczanie budów w 2 razy wolniejszym tempie i z dodatkową porcją nowych afer.
  „Tak to jest i tak to bywa, pies się topi, łańcuch pływa”…

 2.  Kistos pisze:
  30 kwietnia, 2012 o godzinie 19:56

  Mam kurwa nadzieję że na tym jebanym euro nasi polscy kibice zrobią taki rozpierdol jakiego jeszcze jebana europa nie widziała.

 3.  luke pisze:
  30 kwietnia, 2012 o godzinie 22:33

  prawda, a dwa witam ziomala :) z pyrlandii…

 4.  Szturmierz pisze:
  1 maja, 2012 o godzinie 13:21

  Kistos, kurwa! Gówno zrobią – bo niby kto? Rodzinki z dziećmi? Prawdziwi kibice nawet się tam nie pchają, bo jak wiemy od jakiegoś czasu trwa walka z rządem, w wyniku czego kibice bojkotują ten cały pierdolnik. Już widzę te nieprzebrane tłumy wesołych mamusiek, ojczulków i dzieciaczków kurwa, przemieszanych z całym ścierwem Europy…
  Ja pierdole!
  luke to w Twoich stronach na ziemniaki mówi się pyry? Bo Ty z Poznania jesteś to tak skojarzyłem i upewnić się chce.

Napisz komentarz