Wesołych Świąt życzy megawkurw.pl

8 kwietnia, 2012, Autor:

Witam moi drodzy milusińscy!
Spóźnione, ale szczere życzenia na obecne Święta Wielkiej Nocy. Obyście spędzili je jak co roku w rodzinnym gronie, wkurwiając się pięknie na siebie nawzajem. Niech teściowie będą dla was jak zwykle zjadliwi, uszczypliwi, złośliwi i upierdliwi. Niech zięciowie i synowe łypią na was krzywo wzrokiem, kurwując, że znów muszą Was ogladać, i tak naprawdę niech przyjadą jak zwykle wydębić kasę, skurwysyny. Obyście podkładali sobie świnie, udając uprzejmość, obyście mieli siebie dość po tym wszystkim i obyście już dziś marzyli o powrocie do pracy. A jeśli poczujecie skruchę, jeśli zapragniecie nagle naprawić swoje grzechy, pojednać się nawzajem, jeśli poczujecie potrzebę kontaktu z Bogiem i jeśli pójdziecie do kościoła, to niech tam ksiądz zamiast o Świętach i miłości napierdala o Rydzyku i zbiera podpisy pod wnioskiem o przyznanie TV Trwam koncesji na multipleks!
Tego wszystkiego życzy Wam wszystkim, kurwa, megawkurw.pl
Pozdro
admin

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zwyczaje

komentarze 4 do “Wesołych Świąt życzy megawkurw.pl”

 1.  Faquś pisze:
  8 kwietnia, 2012 o godzinie 14:15

  Wszystko, kurwa, pięknie. Tylko gdzie się podział pasek z wkurwikami ? A co do świąt, to moim ulubionym zdaniem na wielkanoc 2012 jest:,,Już mi się kurwa nóż otwiera w kieszeni”.

 2.  admin pisze:
  8 kwietnia, 2012 o godzinie 14:19

  Już naprawiłem, złą kategorię wybrałem. Wpisów w kategorii „Admin informuje” nie można oceniać, gdyż nie podglegają one zwykłym zasadom megawkurwienia. Ale niech będzie, że ten wpis to inna kategoria.

 3.  Faquś pisze:
  8 kwietnia, 2012 o godzinie 19:29

  To dobrze, zrobiło mi się słabo, bo pomyślałem, że fejsbuk pokonał MW.

 4.  Szturmierz pisze:
  9 kwietnia, 2012 o godzinie 16:48

  Mimo, że to popołudnie poniedziałku to nie wypadałoby podziękować i życzyć tego samego.

Napisz komentarz