Upadek sprawiedliwości

7 marca, 2012, Autor:

Pół roku temu a dokładnie pod koniec wakacji mój kumpel był z kuzynem i kuzynką na festynie.. Na festynie zostali pobici przez jakiś jebanych pojebańców. Mój kuzyn tego nie przeżył, po paru dniach umarł w szpitalu w śpiączce. Mój kumpel i kuzynka byli świadkami jak wymiotował krwią, jak lekarz twierdził że to wino.. Jak się okazało trzech napastników miało już nasrane w papierach. Narkotyki itp… a nie siedzieli bo mają ustawionych rodziców. Ostatnio zostali wypuszczeni na wolność… Rozumiecie to ? Mieli najebane w papierach, pobili ze skutkiem śmiertelnym 18 letniego chłopaka i wyszli wolno. KURWA !! to jest skurwysyństwo do potęgi. Byłem na pogrzebie.. nie wiem kogo było mi bardziej żal.. kuzynki i kumpla których płacz widziałem czy brata tego pobitego. Kurwa różne rzeczy jestem w stanie zrozumieć ale to jest skurwysyństwo jak nie wiem. Przez pół roku ciągali mojego kumpla i kuzynkę po sądach, przez pół roku psuli im nerwy i psychikę. Przez pierdolone pół roku odnawiali tę ranę tylko po to by tych skurwysynów wypuścić…. bo ich starzy mają kasę i wpłacili gdzie trzeba

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 9,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Ludzie, Życie

komentarzy 7 do “Upadek sprawiedliwości”

 1.  Faquś pisze:
  8 marca, 2012 o godzinie 00:17

  KURWA, nie wierzę ! TO JEST POJEBANE. Za to powinni po 25 dostać i chuj z nimi. KURWA, co za kraj….

 2.  prywatnyKat pisze:
  8 marca, 2012 o godzinie 21:57

  kiedyś widziałem jakiś reportaż o kolesiu którego też pobili kurwa chuj nie pobili, bo co innego dać w mordę i połamać nos, szczękę, rękę kurwa nogę ale pojeby skakali chłopowi po głowie jak już dawno leżał nietomny i uszkodzili mu pień mózgu, kurwa no jak widziałem tego kolesia to kurwa lepiej byłoby dla niego jakby go zajebali, upośledzone warzywo a to jest kurwa gorsze od śmierci, mózg nie żyje a cała reszta jest na chodzie, matka w rozpaczy, bo hajsu na opiekę nie ma ehhh szkoda gadać a gimbusy odsiedziały 18 miesięcy i łażą na wolności chuja odszkodowania nie płacą, bo kurwa wiadomo nie mają dochodów ani żadnego majątku…i gdzie tu sens kurwa gdzie logika kurwa Bagsikowi dojebali 9 lat kurwa kurwa wkurwiłem się w chuj kurwa no w pizdu kurwa mać co za świat…

 3.  luke pisze:
  10 marca, 2012 o godzinie 03:09

  o to się WKURWIŁEM na KURWA MAXA – Admin daj to do Zaiste Wykurwiste, żeby nie zginęło w tłoku i żeby ludzie widzieli to polskie pierdolone skurwesyństwo w sądach i prokuraturach!

 4.  Szturmierz pisze:
  11 marca, 2012 o godzinie 15:20

  Kurwa, ostro… Ale musicie kurwa zrozumieć jedno! Nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwość, to utopia kurwa uciskanych, którzy wymyślili sobie że uciskający kiedyś dostaną za swoje. Bo tak przecież łatwiej się żyje, nadzieje umiera ostania kurwa ich mać! Młody chłopak, cale życie kurwa przed nim, JA PIERDOLE KURWA NO!

 5.  kroma007 pisze:
  3 maja, 2012 o godzinie 23:57

  powiem ci kurwa co należy zrobić: w tym kraju nie ma sprawiedliwości i nie doczekasz się jej. jeśli twoim zdaniem skurwysyny za to powinni zdechnąć, to sprawiedliwość należy wymierzyć samemu (wiem że to trochę chujowo brzmi jak rodem z kolejnego amerykańskiego filmu akcji gówna wartego ale taka jest prawda). złap skurwiela, jednego po drugim, wywieź do lasu na jakieś kompletne wypizdowo. spal skurwysyna, ale zanim to zrobisz niech ryczy jak kaja się o litość, niech wie skurwysyn za co odpowiada. jak go już spalisz, to to co z niego zostało zakop w tym lesie i po sprawie. nawet dzikie wilki go nie znajdą.
  sprawiedliwość się dokona, ale musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy stać cię na to żeby to zrobić i czy będziesz ty z tym mógł dalej żyć.

 6.  Szturmierz pisze:
  4 maja, 2012 o godzinie 13:22

  Gość zaginie, zaczną go szukać, dojdą do Kistosa bo miał powód. Do tego chujowe alibi, albo w ogóle nie będzie go miał i spędzi 25 w pierdlu, plując sobie w brodę po kilku latach niewoli.
  Nie wiem Kroma czy wierzysz, ale kiedyś usłyszałem pewną prawdę. -Bóg powiedział: „Zemsta należy do mnie”- i tego się trzymam.

 7.  kroma007 pisze:
  6 maja, 2012 o godzinie 00:00

  Nie ma dowodów, nie ma winy – jak mawia prawo… z resztą po spaleniu nie ma żadnych dowodów a do tego zakopaniu;p z resztą niby na tych gnojów były pewno dowody, a i tak chuj z tego, bo to jest tematem tego przejebanego posta w końcu.
  Mówię tylko, jak sprawiedliwość należałoby wymierzyć tutaj, a nie oglądając się na jakieś pseudosądy. Jestem zbulwersowany tą historią po prostu, jak każdy, i nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak te skurwiele teraz śmieją się z tego, że chuja im kto może zrobić, a chłopaka nie ma na świecie.

Napisz komentarz