lubię

14 stycznia, 2012, Autor:

Wiecie co lubię?

Lubię dużo rzeczy. Na przykład w spokoju ze słuchawkami na uszach posłuchać slayera na pełnej głośności przy tym nakurwiając nogą o podłogę z tempem 120bpm. Lubię sobie tak wtedy czasami pomyśleć, ale jeszcze bardziej rozmyślać lubię na różne dziwne tematy patrząc w ogień.

Tak sobie patrząc w ten ogień i patrząc jak dynamicznie degradują się kolejne części drewna można się zastanawiać. Na przykład jacy niektórzy ludzie to skurwiele. Jedni wchodzą na drugich żeby tylko sobie dogodzić. Egoizm niektórych jest tak kurwa ogromny, że nie potrafią się powstrzymać od wpierdalania się w czyjeś życie tylko po to, żeby sobie dogodzić. Ale to jest jeszcze nic, ponieważ są tacy, którzy wpierdalają się w czyjeś życie myśląc że im będzie z tym lepiej, a w rzeczywistości sami sobie robią problemy i pierdolą humor. U takich ludzi to się nie zdarza raz, nie da, nie trzy, ale notorycznie, przy każdej pierdolonej okazji. Każdym skurwiałym razem potrafią zrobić wszystko, żeby uprzykrzyć życie jak największej liczbie ludzi wokół i wmieszać do tego wszystkich ludzi których się zna, albo i nawet nie zna się w ogóle.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że to facet zawsze wychodzi na tego najgorszego, kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “lubię”

  1.  Faquś pisze:
    14 stycznia, 2012 o godzinie 19:24

    Niestety, ja ostatnio miałem refleksję, że ludzie nie tylko zbudowali wokół siebie mury z kamienia, żeby się odciąć od świata. Zbudowali je także wokół własnego człowieczeństwa, zostawiając dla bliźnich złośliwość, podłość i okrucieństwo. Najgorsze jest to, że panuje przekonanie, iż kiedy otwieramy się na drugiego człowieka, okazując mu człowieczeństwo, to nazywa się to miłością, kiedy z miłością to nie ma nic wspólnego…

  2.  luke pisze:
    15 stycznia, 2012 o godzinie 17:42

    a jabędąc na emigracjidoszedłem do wniosku smutnego, że najgorszym typem wpierdalacza – wkurwiacza jest nie kto inny jak rodak. Polacy mają w sobie wiele kurewnych cech charakteru, których nie mają inne nacje – przykre, ale prawdziwe.

Napisz komentarz