Po śmierci każdy jest kurwa najwspanialszym człowiekiem…

8 grudnia, 2011, Autor:

Witajcie i chuj w dupe za razem pierwszym i drugim też.

Czemu kurwa jak ktoś umrze, to media huczą jaki to on nie był kurwa wspaniały, z jeszcze lepszym poczuciem humoru (tak kurwa, Willas też pewnie miała poczucie humoru, chyba jak sobie picze goliła) i miał mordke urodziwą kurwa ” nieposkąpion” mu Bóg talentu i urody. Nikt nie powie że bił psy, chciał jebać się z trupem, miał chujowe stroje i nie umiał za chuja pisać ról, bo pisała mu jego ciotka, a potem wuj z Mongolii wysyłał listy ze scenariuszami.

Do jebla psa.

Przytocze cytat: ,,Kiedy umrze, będzie nam nudno.”

Na pogrzebie:,,Już wieje nudą” . Chyba nie u mnie stary śmierdzący knurze.

Oj kurwa chyba nie u mnie zapluty, parchaty pedale.

I mam wyjebane na to jakie sztuki teatralne pisał i czy były o pierdoleniu wałem w stół, czy aferze w domu Wilkiewiczów, bo jebał ich mąż córki siostrzeńca kurwa jebana mać!

Czemu w tych czasach uważamy, że piękne są tylko ludzkie zalety i one są godne pochwały? Czemu kurwa nie chwalić kogoś za to, że pije, ćpa czy sprzeciwia się systemowi kurew i złodziei? Z jakiej kurwa racji pytam się?!

Zarabiaj, zapierdalaj, uszczęśliwiaj, nie sprzeciwiaj się złodziejskiemu systemowi, a jeśli tego nie robisz to my Cie kurwo urządzimy po królewsku jak jasny chuj.

Czemu nie powiedzą kurwa niektórych z jego wad? Że pierdolił to co kto mówi, zajebał komuś w zęby, pił jak skurwiały złodziej czasu i oglądał porno w niezliczonych ilościach.

CZEMU KURWA ŻYJEMY W CIĄGŁYM FAŁSZU?! CZEMU KURWA?! CZEMU?!

Gienek Bydlak. Maił 75 lat. Był wesołym, pełnym chęci życia, pracowitym człowiekiem.

To ja sobie życzę by na moim grobie napisali: Był ignorantem, egoistą, klął jak skurwysyn, pił, palił, szukał okazji do zamoczenia wała. Ponadto miał zjebane poczucie humoru i pierdolił to co tu napiszemy.

Do chuja, co za banda psów i fałszerzy. Kurwa każdy był świętoszkiem. Po skurwymsynie dodam.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,63 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Biurokracja, Ludzie

komentarze 3 do “Po śmierci każdy jest kurwa najwspanialszym człowiekiem…”

 1.  luke pisze:
  9 grudnia, 2011 o godzinie 00:45

  mnie natomiast wkurwia, jak ze stetreczałego grzyba z Wadowic chcą na siłę zrobić świętego – a czymże on sie tak zasłużył? – wycieczkami po całym świecie i zamiatanieniem pedofilskich ekscesów księży pod kurwa dywan!

 2.  DR HAŁS">DR HAŁS pisze:
  9 grudnia, 2011 o godzinie 18:23

  Na wstępie – mam w dupie poglądy polityczne. Toteż uważam, że ostatni kurwa pomysł PIS o tworzeniu komisji, która będzie pilnować aby nikt kurwa nie śmiał nawet jednego jebanego złego słówka rzec na temat zmarłego bliźniaka, bo niby kurwa był wielkim człowiekiem i prezydentem. A co on kurwa ideał chodzący ? Umarł jak każdy z nas umrze i niby w czym on kurwa jest lepszy od mojej babci, której nikt kurwa nie chciał utworzyć komisji choć na pewno była o tysiąc kroć lepsza od tego….

 3.  Kistos pisze:
  13 grudnia, 2011 o godzinie 17:45

  Jak mój kumpel żył ( był w moim wieku ) to większość ludzi go olewała. Opierdalała mu dupę za plecami i wgl. A jak został pobity ze skutkiem śmiertelnym to w szkole i na podwórku po nim płakali. Dlaczego kurwa ? przecież większość lamusów na sam jego widok spierdalała gdzie pieprz rośnie.

  Jak powiedział mój ziomek.. są ludzie i taborety. Tak już jest że po śmierci taborety udają najlepszych przyjaciół. Aż kurwa pięści swędzą

Napisz komentarz