Znowu kurwa pierdolona zajebana wydra

7 grudnia, 2011, Autor:

Może ktoś kurwa pamięta, jak kiedyś opisywałem moje ekscesy ze stawikiem itp. O ile dobrze pamiętam pisałem o tym, że miałem już tam zajebiste rybki, ze 20 konkretnych karpi, tyleż samo amurów, do tego z 10 fajnych pstrągów. Wszystko mi kurwa wyjebała wydra. Ogrodziliśmy kurwa stawik, chuja pomogło, ale ryb już dupnych nie było, tylko se szczupaki tam łowiłem, więc chuj. Potem jakiś kurwa cwel się przez siatkę przepierdalał, do dzisiaj kutasa nie złapałem, z racji tego, że nie jestem na miejscu. Ale w następne lato planuję spędzić tam tydzień, zerwać ze 2 nocki i kutasa przyskrzynić i mu nakopać do dupy.
Dobra, teraz kurwa opisuję co mnie obecnie wkurwiło. Dzisiejszego dnia, mój szanowny ojciec obchodzi 50 urodziny. Z tej okazji kupiliśmy mu dwa czarne łabędzie, łącznie za 1500zł. Wpuściliśmy je na ten ogrodzony stawik, pływały sobie, wszystko fajnie. Następnego dnia co się kurwa okazuje? Jakaś kurwa wydra albo inne ścierwo zajebało jednego z łabędzi. No japierdole kurwa i chuj!!! Chuj mnie boli, że to natura, że taki kurwa jebany instynkt tego wszarza pierdolonego, jakbym go kurwa złapał to bym mu nogi z dupy powyrywał i wsadził do ryja, żeby się nim kurwa udusił! Kurwa drapieżnik pierdolony mi takie ryby ze stawu powyciągał, teraz kurwa ten łabędź, przez skurwysyna tyle nerwów straciłem, że chuj. Wnyki kurwa porozstawiane (prywatny teren hodowlany, więc mogę, mimo, że to ścierwo chronione). Mam nadzieję, że jutro kurwa w jednej z nich będzie kurwa ta zajebana wydra zdychać. Jebać wydry!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 2 do “Znowu kurwa pierdolona zajebana wydra”

  1.  31akzul pisze:
    9 grudnia, 2011 o godzinie 18:15

    Zapuść rysia albo ocelota niech zeżre wydrę i chuj.

  2.  Kistos pisze:
    13 grudnia, 2011 o godzinie 17:50

    Kup jakiegoś guna i odstrzel szmacie dupę. Jak do mnie koty sąsiada przychodziły i wyżerały jedzenie moim kotom to wiatrówka załatwiła sprawę

Napisz komentarz